Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 20d. 13:17

Rygoje pasirodymą surengė vienas garsiausių pasaulio komikų Eddie Izzardas

Eddie Izzard
Eddie Izzard

Rygos kongresų rūmų salėje antradienio vakarą griaudėjo juokas. Pasirodymą čia surengė vienas garsiausių pasaulyje komikų Eddie Izzardas. Ryga ir Talinas tapo jo pasaulinio turo...

Rygos kongresų rūmų salėje antradienio vakarą griaudėjo juokas. Pasirodymą čia surengė vienas garsiausių pasaulyje komikų Eddie Izzardas. Ryga ir Talinas tapo jo pasaulinio turo Force Majeure stotelėmis.

Komiko ir aktoriaus pasirodymas skambėjo jo gimtąja anglų kalba. Iš pradžių kiek abejojęs žiūrovų sugebėjimu suprasti kalbą ir juokus, Eddie Izzardas greitai įsitikino, jog jauna publika jį puikiai supranta. Pats ne viena užsienio kalba laisvai kalbantis komikas yra dažnas svečias ne anglakalbėse šalyse. Tai buvo pirmasis Baltijos šalyse stand-up comedy žanro tarptautinės žvaigždės pasirodymas.

Lietuvoje stand-up žanrą populiarina bei pasirodymus Lietuvoje ir užsienyje rengia 2008-aisias įsikūręs „Humoro klubas“.

„Stand-up žanro superžvaigždės pasirodymas Rygoje ir mums buvo didelis įvykis“, - sakė „Humoro klubo“ įkūrėjas Martynas Snieganas. – Pilna Rygos salė yra geras testas ir įrodymas, kad populiariausius pasaulyje britų ar amerikiečių komikus galime kviestis ir į Lietuvą. Manau, artimiausioje ateityje taip ir padarysime.“

Eddie Izzardas pasaulyje žinomas ne vien kaip komikas. Jis vaidino ir tokiuose filmuose kaip „Valkirija“, „Oušeno dvyliktukas“ ir „Oušeno tryliktukas“, atliko pagrindinį vaidmenį seriale „Sukčiai Ričiai“, jo balsas skambėjo įgarsinant „Simpsonus“, animacinius filmus „Ratai 2“, „Narnijos kronikos“ ir kt.  

Temos: 1 Eddie Izzardas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:11
01:22
01:02

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt