Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šaltą žiemos vakarą – šiltas Alinos Orlovos koncertas (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šaltą vasario 25-osios vakarą Kauno ryšių istorijos muziejuje pamažu rinkosi žmonės, nusprendę susišildyti jaukiame Alinos Orlovos akustiniame koncerte.

Šaltą vasario 25-osios vakarą Kauno ryšių istorijos muziejuje pamažu rinkosi žmonės, nusprendę susišildyti jaukiame Alinos Orlovos akustiniame koncerte.

Koncerto metu visos sėdimos vietos buvo užpildytos, o organizatoriai patikino, kad bilietai į renginį buvo parduoti jau prieš savaitę. Didelė dalis žmonių, norėjusių išgirsti atlikėjos balsą, pirko stovimus bilietus. Buvo ir tokių, kurie koncerto klausėsi patogiai įsitaisę ant žemės.

Nors renginys vėlavo dvidešimt minučių ir kai kurie žiūrovai jau buvo sunerimę, o kiti juokavo, kad iš padorumo vėluoti būtina, tačiau pasirodžius Alinai Orlovai ir jos draugams, publika juos pasitiko gausiomis ovacijomis. Šį kartą su atlikėja į sceną lipo ir du jos draugai, kurie pritarė violančele bei gitara. Šie instrumentai puikiai derėjo prie Alinos balso bei pianino, taip suteikdami dar daugiau atspalvių skambėjusioms melodijoms.

Jei reikėtų keliais žodžiais apibūdinti koncertą, tie žodžiai būtų: „jaukus", „šiltas" ir „lengvas". Tokią atmosferą sukūrė ne tik atlikėjos balsas, atliekamos dainos, bet ir maloni erdvė, šešėliais paremtas apšvietimas bei draugiškai nusiteikę klausytojai.

Atlikdama savo kūrinius, Alina Orlova buvo itin įsijautusi, kiekvienas judesys ir garsas rodė jos susiliejimą su muzika. Atlikėja mažai bendravo su auditorija žodžiais, stengėsi savo jausmus išreikšti dainuodama, o tarp dainų stebėjo publikos reakciją ir mėgavosi aplodismentais.

Vis dėlto galima rasti keletą trūkumų, kurie pasigirdo ir iš žiūrovų lūpų. Atlikėja dainavo lietuvių, rusų, anglų kalbomis, o prasidedant kiekvienai dainai kai kurie žmonės tarpusavyje diskutavo, kokia tai kalba, nes kartais būdavo sunku suprasti tariamus žodžius.

Koncerto metu atliktos tiek senesnės, tiek ir naujos dainos. Jas lyginant tarpusavyje, galima pastebėti ryškių skirtumų tarp ankstesnių jos kūrinių, kurie dažniausiai būdavo trumpi, ir naujesnių, kurie yra ir ilgesni, ir dramatiškesni. Tai rodo atlikėjos augimą ir tobulėjimą.

Alina Orlova – tai atlikėja, labai ryškiai išsiskirianti Lietuvos muzikinėje padangėje savitu stiliumi, vienijančiu visas jos dainas, unikaliu balsu ir įdomiais dainų tekstais.

Kauno ryšių istorijos muziejuje vykęs koncertas baigėsi garsiomis ovacijomis, žiūrovai plojo atsistoję, o grupelė ištikimiausių atlikėjos gerbėjų šaukė „bravo". Atlikusi dar vieną dainą, Alina Orlova bei jos muzikantai nulipo nuo scenos laimingi. Tokie patys buvo ir žiūrovų veidai, o tai pats didžiausias įvertinimas kiekvienam atlikėjui.

Nuotraukos: Linos Pankratjevaitės

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Žiema
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt