Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sarah Brightman Kaune: neįtikėtinas muzikos garsų ir fantazijos pasaulis

Sarah Brightman
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 22-ąją Sarah Brihgtman gerbėjai rinkosi į Kauno „Žalgirio arenoje“ vykusį pasaulinio garso dainininkės koncertą. Garsioji britų atlikėja pristatė naujausią kosminei...

Vasario 22-ąją Sarah Brihgtman gerbėjai rinkosi į Kauno „Žalgirio arenoje“ vykusį pasaulinio garso dainininkės koncertą. Garsioji britų atlikėja pristatė naujausią kosminei tematikai skirtą savo albumą „Dreamchaser“. Nors bilietai kainavo nemažai (pigiausi nuo 189 Lt), tačiau arena buvo pilnutėlė.

Jau pačios pirmosios koncerto akimirkos žadėjo, kad laukia įspūdingas renginys. Arena staiga paskendo tamsoje ir mėlynos ugnies fone S.Brightman pradėjo koncertą atlikdama dainą „Angel“. Pasisveikinusi su publika, dainininkė jiems dovanojo kitus savo kūrinius iš naujausio albumo. Koncerto metu skambėjo dainos „Hijo de la Luna“, „Nessun Dorma“, taip pat garsiausi atlikėjos kūriniai „Canto della Terra“, „Phantom of The Opera“, „Time To Say Goodbye“. Kartu su atlikėja kelis kartus pasirodė ir šveicarų tenoras Erkan Aki.

Klausant nuostabių S.Brightman kūrinių, stebint įspūdingus vaizdus ekrane po kūną lakstė virpuliukai. Viskas atrodė taip didinga!

Klausant nuostabių S.Brightman kūrinių, stebint įspūdingus vaizdus ekrane po kūną lakstė virpuliukai. Viskas atrodė taip didinga! Pamiršau viską, kas egzistuoja aplinkui. Atsidūriau muzikos garsų ir šviesų pasaulyje, buvo taip gera. Nors akimirkai pabėgau nuo visų kasdienybės rūpesčių ir pasinėriau į fantazijų pasaulį.

Susirinkusiuosius S.Brightman žavėjo ne tik nuostabiu balsu, puikiai atliktais kūriniais, bet ir teatrališkais pasirodymais. Garsi britų atlikėja ne kartą persirengė vis kita, įspūdingesne suknele. Šviesų efektai gniaužė kvapą: kartais atrodė, jog sėdi ne arenoje, o esi tikrame kosmose, skraidai tarp žvaigždžių. Ypač aukštos rezoliucijos LED ekrane koncerto metu sukosi įspūdingi vaizdai: planetos, saulė, žvaigždės, nuotraukos ir vaizdo įrašai iš kelionių į kosmosą. Kerintis buvo ir S.Brightman šokėjų pasirodymas: plastiški judesiai, išskirtiniai drabužiai, kurių efektingumą dar labiau paryškino šviesų žaismas.

Nuskambėjus paskutinėms koncerto garsams, publika dar ilgai nenorėjo paleisti savo dievaitės: atsistoję garsiai plojo, kvietė bisui. O kokiomis audringomis ovacijomis, šypsenomis veiduose gerbėjai pasitiko į sceną vėl grįžusią S.Brightman! Ji susirinkusiuosius pradžiugino dar keliais nuostabiais kūriniais.

Žiūrovų nuomonės

Nuomone apie S.Brightman koncertą Kaune pasidalino ir keli jo dalyviai. Štai Rasa, koncerte lankiusis kartu su mama, džiaugėsi įspūdingu šou, gyrė nuostabų britų atlikėjos balsą.

Jai antrino ir Lina iš Vilniaus: „Vienas nuostabiausių koncertų, kuriuos teko girdėti ir matyti! Štai ką reiškia pasaulinio garso žvaigždė. Buvo nerealu!“.  

Kamilė iš Klaipėdos taip pat džiūgavo, jog turėjo galimybę apsilankyti S.Brightman koncerte: „Bilietą gavau dovanų. Nors ir nesu didelė šios atlikėjos gerbėja, tačiau koncertu, lazerių efektais likau sužavėta! Labai patiko!“

Lina P.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt