Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 7d. 13:36

Šarūnas Marčiulionis apžiūrėjo jam skirtą skulptūrą iš gyvų gėlių (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Vakar apžiūrėjęs jam skirtą skulptūrą iš daugiau nei 12 tūkst. įvairiaspalvių chrizantemų Šarūnas Marčiulionis juokavo, kad kelnaitės seniau būdavo trumpesnės, o save atpažįsta iš metimui paruoštų rankų.

Vakar apžiūrėjęs jam skirtą skulptūrą iš daugiau nei 12 tūkst. įvairiaspalvių chrizantemų Šarūnas Marčiulionis sakė, kad yra pasimetęs ir kad jį ne dažnai taip pagerbia. Krepšininkas juokavo, kad kelnaitės seniau būdavo trumpesnės, o save atpažįsta iš metimui paruoštų rankų.

Įvertinęs žiedų tankumą, Š.Marčiulionis sakė, kad nesitikėjo, jog jie bus taip įdomiai sulipinti: Pakankamai unikalu, sakė jis.

Š.Marčiulioniui skirtą skulptūrą Ogmios mieste, greta Verkių gėlių turgaus, planuojama eksponuoti  iki rugsėjo 13 d.

3, 5 m skulptūrai, vaizduojančiai kamuolio metimą, buvo panaudota lygiai 12665 chrizantemų žiedai. Keturios Verkių gėlių turgaus floristės šį skaičių gėlių žiedų ant iš anksto parengto ir specialia kempine apdėlioto karkaso susmeigė per 9,5 val., iš rugsėjo 5 d į 6 d.

Įgyvendinti šį sumanymą Verkių gėlių turgus ruošėsi tris mėnesius – buvo atliekami skaičiavimai, rengiami eskizai, tariamasi su architektais, virinamas metalinis karkasas, lipdoma galva, ruošiamas pagrindas gėlėms smeigti. Investicija į skulptūrą, prie kurios kūrimo dirbo net 15 žmonių komanda, siekia apie 30 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt