Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 20d. 13:21

„Šauniausios biuro administratorės rinkimuose“ sekretorės laužys stereotipus

Šią savaitę prasideda tradiciniai, jau 9 metus vykstantys „Šauniausios biuro administratorės rinkimai“. Šiemet visos Lietuvos administratorės ir sekretorės kviečiamos sulaužyti į...

Šią savaitę prasideda tradiciniai, jau 9 metus vykstantys „Šauniausios biuro administratorės rinkimai“. Šiemet visos Lietuvos administratorės ir sekretorės kviečiamos sulaužyti įsisenėjusius stereotipus apie savo darbą.

„Lietuvoje administratorės ir sekretorės darbas vis dar yra gerokai nuvertinamas. Kasdien bendraujame su įvairiausių įmonių administratorėmis ir žinome, kad jomis dirba visai ne tokios moterys, kokios vaizduojamos anekdotuose ar Holivudo filmuose“, – pasakojo rinkimus organizuojančios biuro prekių tiekimo lyderės Baltijos šalyse „Officeday“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims Aušra Kazanavičienė.

Anot A. Kazanavičienės, administratorės ir administratoriai – išsilavinę ir kūrybingi žmonės, gebantys profesionaliai išsisukti iš itin keblių situacijų. „Šauniausios biuro administratorės rinkimai“ – puiki galimybė šios profesijos atstovams išbandyti save, atkreipti kolegų ir vadovų dėmesį, garsinti savo įmonę ir tuo pačiu sulaužyti stereotipus apie savo darbą.

Praėjusiais metais „Šauniausios biuro administratorės rinkimuose“ dalyvavo 149 dalyvės, rinkimų svetainėje apsilankė daugiau nei 100 tūkst. unikalių lankytojų. „Daugiausiai dalyvių sulaukiame iš didžiųjų Lietuvos miestų, tačiau vis dažniau rinkimuose ryžtasi dalyvauti ir administratorės iš mažesnių miestelių ir kaimų – Prienų, Molėtų, Gargždų, Daržininkų ir t.t. Šiemet tikimės dar didesnio susidomėjimo nei pernai. Taip pat, labai laukiame dalyvaujančių vyrų. Tik šitaip galėsime sulaužyti vieną iš stereotipų, kad administratorės darbas tinka tik moterims“, – skatino A. Kazanavičienė.

Šauniausios biuro administratorės rinkimuose“ gali dalyvauti įmonių sekretorės/iai, biuro administratorės/iai, vadovų padėjėjos/jai ar referentės/ai. Norintys dalyvauti konkurse iki balandžio 1 d. turi užpildyti dalyvio anketą. Net keturios pačios šauniausios administratorės ar administratoriai bus apdovanoti kelione Tallink keltu „Baltic Queen“ į Stokholmą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt