Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savanorių akademija

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar ne taip senai paskelbtas projektas „Savanorių akademija“ įgavo pagreitį. Tai yra projektas susidedantis iš kelių etapų: savanorių akademijos stovyklos, vienos dienos stovyklų-...

Dar ne taip senai paskelbtas projektas „Savanorių akademija“ įgavo pagreitį. Tai yra projektas susidedantis iš kelių etapų: savanorių akademijos stovyklos, vienos dienos stovyklų-renginių vaikams ir įvairių susitikimų/mokymų/dirbtuvių. "Savanorių akademija” - mini mokykla jauniems ir savęs ieškantiems, norintiems veikti, pažinti save netikėčiausiose situacijose žmonėms, kurioje garantuojama neįkainojama patirtis, nepamirštami įspūdžiai, naujos pažintys, prasmingai praleistas laikas, puikios sąlygos kurti ir įgyvendinti idėjas!

Projekto tikslai: jaunimo iniciatyvų, savanorystės, užimtumo skatinimas, naujų galimybių suteikimas.

Liepos 23-28 d. vyko Savanorių akademijos stovykla Anykščių raj. Andrioniškio km. esančioje sodyboje. Stovyklos metu buvo rengiamos paskaitos, diskusijos apie savanorystę, filmų peržiūra, praktinės, komandinės, socialinės užduotys, mokymaisi spręsti socialines problemas, dirbas su jaunais, mažiau galimybių turinčiais žmonėmis, skatinimas inicijuoti naujus projektus. Stovyklos metu buvo organizuojama praktinė išvykstamoji, pirmoji dienos stovykla - renginys netoli Anykščių esančio miestelio vaikams.

Apimti neišdildomų įspūdžių, entuziazmo, gražaus ir sveiko azarto „Savanorių akademijos“ organizatoriai ir savanoriai skuba įgyvendinti dar keletą dienos stovyklų įvairiuose Lietuvos miesteliuose.

Antroji dienos stovykla yra numatyta Šėtoje (miestelis Kėdainių rajone).

Trečioji dienos stovykla yra numatyta Pajūryje (miestelis Šilalės rajone).

Ketvirtoji dienos stovykla yra numatyta Naujojoje Akmenėje (miestas, Akmenės rajone)-.

Taigi, tai ne mokykla ir ne universitetas, čia nėra egzaminų ir kontrolinių. Vienintelis reikalavimas - noras veikti ir nebijoti galvoti kitaip, o didžiausias siekis - suprasti kiek daug galima padaryti drauge.

Informaciją galite sekti http://savanoriuakademija.blogas.lt

Temos Akademija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt