Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 2d. 16:34

Sekmadienį Sereikiškių parke šeimininkaus raudonplaukiai!

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Sekmadienį visas Sereikiškių parkas gyvens raudonplaukių ritmu. Čia vyks „Raudonplaukių diena“.

Sekmadienį visas Sereikiškių parkas gyvens raudonplaukių ritmu. Čia vyks „Raudonplaukių diena“. Susipažinsime, grosime, iškylausime, fotografuosimės, dalyvausime kūrybinėse dirbtuvėse, žaisime ir mėgausimės aibe kitų smagių užsiėmimų. Renkamės nuo 11 valandos, o lygiai vidurdienį ant Raudonplaukių kalno bus paskelbtas oficialus šventės atidarymas. Šventės metu visų raudonplaukių vaikučių, tėvėlių, mamyčių laukia nemokamos fotosesijos.

Renginyje laukiami ne tik raudonplaukiai, tačiau visi žmonės, norintys smagiai praleisti sekmadienio popietę ir pasigrožėti raudonplaukiais. Su savimi atsineškite užkandžių, žaidimų, kūrybos priemonių, o svarbiausia – gerą nuotaiką.

Be to, Sereikiškių parke laukiami ir visi raudono/rudo/oranžinio plauko gyvūnai – šunys, katės, ar net žalos karvutės!

Detali renginio programa:

RAUDONPLAUKIŲ DIENA!

RAUDONPLAUKIŲ SUSITIKIMO VIETA:

Sereikiškių parkas, Vilnius

SUSITIKIMO LAIKAS:

Rugsėjo 4d. 11.00-16.00 val.

VEIKSMAS:

11.00-12.00 val. Renkamės Sereikiškių parke. Susipažinsim, pabendrausim.

12.00 val. Atidarymas ant “Raudonplaukių Kalno”. Visus pasveikinsim. 12.10-13.15 val. Koncertas. Atsinešk savo instumentą: gitarą, būgną, dūdą ar kitokį skambantį prietaisą. Galimybę groti turės kiekvienas! Ant kalno, pašlaitėjė ant žolės ar suolelio, pajusime kaip skamba Sereikiškių parkas raudonplaukių ritmu.

13.00-15.00 val. Iškyla Sereikiškių parke. Į pikniką atsinešti sumuštinių vaisių ar kas patinka. Skanaus! 13.15-13.30 val. Bendra raudonplaukių nuotrauka. Visi raudonplaukiai renkasi “Raudonplaukių baseine”. Prašome vilkėti baltai, jog išryškėtų jūsų nuostabūs raudoni plaukai. 13.30-16.00 val. Kūrybinės dirbtuvės. Jei esi raudonplaukis nenustebki, kai menininkas pagriebs tave meno tikslais (tapybos, fotografijos ar video kūriniui). Kviečiame visus atsinešti savo pieštukus, popieriukus, fotoaparatą ar kitas kūrybinės raiškos priemones. Kartu kursime įkvėpti raudonais žmonių plaukais.

Taip pat visą dieną labai laukiami oranžinio/rudo/raudono plauko gyvūnai! Raudonplaukių dieną atsivesk į parką savo šunį, katę ar žalą karvę J. Atsinešk žaidimų, kamuolį, frizbį! Pūsim burbulus, skaitysim knygas ir gal raudonplaukiškus eilėraščius?

FotoAlias įamžins ir padovanos Jums raudonplaukių dienos fotografijų. Raudonplaukiai vaikučiai, tėveliai, draugai kviečiami į nemokamas individualias fotosesijas Sereikiškių parke!

Raudonplaukių diena pasidžiaugti kviečiami VISI ! Bendrausim ir grožėsimės raudonplaukiais. Nepamiršk puikios nuotaikos ir gausi oranžinį siurprizą! ;)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt