TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

SEL koncertas Kaune vėlavo visą valandą (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau nuo A.Baranausko gatvės prasidėjęs transporto kamštis žadėjo gana didelį žiūrovų skaičių SEL koncerte, o pamačius nesibaigiančias eiles prie įėjimo į Kauno sporto halę, tapo aišku, jog kovo 18-ą vykęs renginys sulaukė milžiniško susidomėjimo.

Jau nuo A.Baranausko gatvės prasidėjęs transporto kamštis žadėjo gana didelį žiūrovų skaičių SEL koncerte, o pamačius nesibaigiančias eiles prie įėjimo į Kauno sporto halę, tapo aišku, jog kovo 18-ą vykęs renginys sulaukė milžiniško susidomėjimo. Tokio susidomėjimo, dėl kurio koncertas vėlavo net valandą, mat itin lėtai vyko bilietų kontrolė, ir buvo laukiama, kol visi žiūrovai bus suleisti į vidų.

Publika į koncertą ėmė rinktis gerokai prieš aštuntą valandą. Minioje buvo galima pamatyti labai įvairių žmonių: nuo mažų vaikų, paauglių bei studentų iki vyresnio amžiaus žiūrovų. Prieš SEL naujo albumo „Aš kaip žąsis“ pristatymą scenoje grojo didžėjus, ore tvyrojo dūmai, o halėje jau šoko linksmintis susirinkę žmonės. Eilės prie patikros punktų tirpo labai lėtai ir pagaliau lygiai 21 val. užgeso šviesos ir scenoje pasirodė Egidijus Dragūnas su pritariamosiomis vokalistėmis bei šokėjais. Atlikėjas atsiprašė, kad koncertas vėlavo ir pridūrė, kad kitąkart jis jau vyks naujoje „Žalgirio“ arenoje.

Viso renginio metu buvo galima matyti įspūdingą apšvietimą, lazerius, taip pat didžiulį vaizdo ekraną, itin pagyvinusį koncertą ir pakėlusį jį į aukštesnį lygį. Beveik visų dainų metu ekrane buvo rodomi įvairūs gamtos, planetų, didmiesčių, vandens vaizdai, taip pat grupės sukurti muzikiniai klipai. Dainos „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“ metu ekrane slinko manekenės Aistės Jasaitytės fotografijos, o kitos, taip pat visiems puikiai žinomos, dainos „Informacija“ metu rodyti itin pikantiški vaizdai patiko toli gražu ne visiems ir vyresnės publikos veiduose buvo galima matyti nejaukumą.

Koncerto viduryje SEL lyderis perdavė linkėjimus kauniečiams iš paskutinio jo aplankyto miesto Dublino ir sakė, kad nuveš Kauno linkėjimus Los Andželui, kur planuojamas kitas jo koncertas.

Besibaigiant renginiui žmonės pamažu ėmė skirstytis, siekdami išvengti didelių spūsčių. Nors dalis žiūrovų skundėsi iš halės galo nieko nematę, taip pat kojų skausmais, mat dėl vėlavimo koncertui užsitęsus iki trijų valandų išstovėti vienoje vietoje tapo sunku, tačiau pats koncertas ir visi jame panaudoti vizualiniai efektai visiems paliko teigiamą įspūdį.

Nuotraukos Gabijos Bložytės

VIDEO: Sel - Parašyk man laišką iš paryžiaus
VIDEO: Sel - Ten kur sapnai
VIDEO: Sel - Parašyk man laišką iš paryžiaus
VIDEO: Sel - Mano naktys
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kas vyksta Kaune

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt