Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 5d. 22:24

SEL sugrįžo namo?! (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Nors visagalė „Vikipedija“ sako, kad Egidijus Dragūnas yra gimęs Vilniuje, būnant jo koncerte Panevėžyje buvo galima drąsiai tuo suabejoti!

Nors visagalė „Vikipedija“ sako, kad Egidijus Dragūnas yra gimęs Vilniuje, būnant jo koncerte Panevėžyje buvo galima drąsiai tuo suabejoti! Mat, Egidijaus žodžiai ir darbai bylojo ką kita.

Viso koncerto metu atrodė, kad tai nieku gyvu ne Panevėžys ir tikrai ne sausakimša CIDO arena! Neapleido jausmas, jog randiesi atskirame, uždarame vakarėlyje, kuriame, regis, susirinkusi ne milžiniška minia, o vos keletas pačiam SEL'ui artimų draugų... Mat, visą vakarą Egidijus su publika bendravo būtent taip, kaip su geriausiais draugais!

Nuo pat renginio pradžios iki pabaigos tarp publikos ir atlikėjo vyko dialogas. Egidijus nepaliovė klausinėjęs, kaip publika laikosi, kaip jaučiasi, ar viskas gerai. Nuolat kartojo, kad tai – jo miestas, jo namai, jo vieta. Atsidusdavo ir šypsodamasis pasakydavo „oj, kaip gera!“. Visus susirinkusius atlikėjas vadino draugais ir artimaisiais.

Koncerte tikrai netrūko nei garso, nei šviesų! Scenoje netrūko veiksmo bei judesio, nes puiki penkių šokėjų komanda kaitino susirinkusių aistras visą vakarą, taigi akis paganyti tikrai buvo kur!

Ir pačios dainos nebuvo atliekamos kaip nuobodžios ir tuščios fonogramos. Atvirkščiai, kiekvienas žodis iš Egidijaus ar pagalbinės vokalistės lūpų išeidavo labai gyvai, rūpestingai ir su milžinišku energijos užtaisu! Muzika tapdavo improvizacijų varikliuku ir vietoj laukto teksto pasigirsdavo aplodismentus sukeliantys klausimai „Panevėžy, ar Tau patinka laisvė, ar Tau patinka seksas, ar Tau patinka muzika?“, o gerai žinoma daina „Saulės miestas“ pasipildė tokiu tekstu „Jei dar nesibaigė lietus... Svarbu, kad nesibaigtų alus!“ Būtent šia daina koncertas ir pasibaigė, palikdamas visiems tik geras emocijas ir įspūdžius.

O daugiau įspūdžių iš renginio – fotreportaže.

Nuotraukų autoriai: Vaidas Markelevičius ir Raminta Kėželytė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt