Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 22d. 10:08

Seminare „Vienuolis, kuris nusipirko „Ferrari“ buvo mokoma siekti didelių pergalių (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Antradienio vakarą į seminarą susirinkę klausytojai turėjo galimybę susipažinti su žmogaus psichologija ir išmokti peržengti didžiausias kliūtis, trukdančias pasiekti asmeninių tikslų.

Nuo rudens mokymų projektų „Social Games“ organizuojamų seminarų ciklą pratęsė nuotaikingas seminaras „Vienuolis, kuris nusipirko „Ferrari“.

Antradienio vakarą viešbutyje „Artis“ susirinkę klausytojai turėjo galimybę susipažinti su žmogaus psichologija. Mąstysenos formavimusi nuo pat vaikystės iki emocinio ir dvasinio brandos laikotarpio. Žmogus sukurtas valdyti iš išorės, todėl ir manipuliuoti juo lengva knygomis, teorijomis, įvairiais veiksmais. Todėl specialistas patarė aklai netikėti tuo, ką žmogus šneka, ir pasikliauti tik jo elgsena – ji tiksliausia. Pagrindinėje seminaro dalyje buvo patariama, kaip išvengti aplinkos veiksnių valdymo ir kurti asmeninę nepriklausomą aplinką ir nuomonę. Ir kaip peržengti didžiausias kliūtis, trukdančias mums pasiekti mažų, didelių pergalių ir asmeninių tikslų.

Keturiolikos metų patirtį mokymų vedimo ir asmeninio konsultavimo srityje sukaupęs Rimvydas Židžiūnas vis dar veda seminarus ir mokymus žmogaus efektyvumo temomis. Per ilgus metus sukaupta patirtis padėjo ne tik netradicine forma pateikti seminaro medžiagą, bet ir prajuokinti, sudominti klausytojus. Viso seminaro metu aktyvumą išlaikiusi publika įrodė savo motyvuotumą ir gerą nuotaiką. „Deja, tik apie 20 proc. klausytojų geba tinkamai išnaudoti visą išgirstą medžiagą“, – teigė lektorius ir pridūrė, kad daugeliui pritrūksta ryžto ją panaudoti.

R.Židžiūnas pabrėžė, kad mokymų medžiagą jis pateikia ne kaip standartinis lektorius, bet suteikia galimybę diskutuoti, ginčytis, atsakinėti. Tokiu būdu atrenkama informacija tampa aktualesnė susirinkusiems klausytojams. O ir mokymai tuomet kur kas praktiškesni. Daugelis klausytojų seminare buvo iš tiesų aktyvūs – atsakinėjo į klausimus, patys juos kėlė ir noriai diskutavo. Todėl norintieji išgirsti daugiau patarimų galės dalyvauti kitame seminare apie vyrus ir moteris bei stereotipus, sukurtus skirtingų lyčių gyvenimuose.

Kadangi prieš Šv.Kalėdas daugelis sustoja ir susimąsto, lektorius R.Židžiūnas palinkėjo prasmingų ir linksmų švenčių. Su viltimi, kad kiekvienas iš dalyvavusių seminare išgirstų save ir rastų pagrindinį stimulą gyvenimui, kurio iš tikrųjų trokšta.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt