Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šį šeštadienį – ilgai lauktas „Weekends“ koncertas

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Jau laikas! Privalome atiduoti tai, kas priklauso gerbėjams ir pasiimti tai, kas priklauso mums“, – pasiilgę scenos ir banguojančiu gerbėjų mąsto grupės „Weekends“ nariai. Prabė...

„Jau laikas! Privalome atiduoti tai, kas priklauso gerbėjams ir pasiimti tai, kas priklauso mums“, – pasiilgę scenos ir banguojančiu gerbėjų mąsto grupės „Weekends“ nariai. Prabėgo daugiau nei du metai nuo paskutinio grupės koncerto, tad pribrendo akimirka užlipti į sceną ir „užvežti“ savo ištikimiausius gerbėjus. „Weekends“ yra viena iš pirmųjų grupių, kuri Vilniaus baruose savo koncertuose ne tik sustiprino šviesų šou, bet ir įnešė originalių vaizdo projekcijų kultūrą į savo pasirodymus.

Visų laikų roko muzikos gerbėjai vieną barą Vilniuje žino geriausiai – seniausias roko baras Lietuvoje „BIX“! Būtent ten įvyko grupės „Weekends“ pirmieji koncertai, ten grupė surengė daugiausia solinių koncertų, ten grupės fanai eidavo iš proto greičiausiai ir būtent bare „Bix“ 2012 m. lapkričio 24d. grupė vėl užlips į sceną. Neabejotinai grupė žada įspūdingą šviesų ir video šou, garso kokybę, bei „išnešantį tūsą“.

Jei paklaustumėte grupės narių, „kada vėl grįšite į nuolatinį sceninį gyvenimą?“ Atsakymas neabejotinai būtų - „Grupės keliai nežinomi, bet mes visada busime tik tie trys ir tie patys neišskiriami Kornas, Marius ir Ignas“. Aišku, kad neaišku, kada vėl ir po kiek metų grupė surengs kitus solo koncertus. Tad net nėra abejonės, kad į „BIX“ barą netilps visi norintys patekti, todėl grupė iškart perspėja, jog bilietų skaičius tikrai ribotas, ir koncerto dieną jie bus kur kas brangesni (jei jų liks).

Prieš keletą metų grupė išleidusi savo albumą, begales jų padovanojo koncertų metu. Albume skamba visi geriausi grupės hitai, tokie kaip „Buvau“, „Ateities Čempionai“, „Palauk“, „Nebijok Mylėsiu Tave“, „Stasys“ ar „Jamaika“. Šiandien dar yra likę keletas vienetų, kurios muzikantai dovanos atkakliausiems gerbėjams. Tad ateik, kad galėtum drąsiai sakyti - BUVAU!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt