Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulėnų senjorai: „Mes išliksim jauni, jauni...“

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mažos pensijos, bloga sveikata, dar blogesnė jos priežiūros sistema... Apie šiuos dalykus dažnai sukasi mūsų tėvų ir senelių šnekos.

Mažos pensijos, bloga sveikata, dar blogesnė jos priežiūros sistema... Apie šiuos dalykus dažnai sukasi mūsų tėvų ir senelių šnekos. Bet spalio 1d. bendruomenės namuose susirinkę Radviliškio rajono Šiaulėnų miestelio senjorai apie tai nė puse lūpų nekalbėjo!

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną kelios dešimtys šiaulėniškių šventė. Šoko, klausėsi eilių, dainų, žaidė ir tiesiog smagiai bendravo. Miestelio bendruomenės ir bibliotekos į popietę „Mes išliksim jauni jauni..." sukviestus senjorus eilėmis pasveikino ir prie rudens gėrybėmis papuošto stalo susodino renginio vedėja Erika Kečiorienė ir bendruomenės pirmininkė Ieva Bliznikienė.

Šiaulėnuose veikiančio kiaulių auginimo komplekso atstovė atvežė pyragą, kaip ji sakė, ,,ir taip jau puikiai dienai pasaldinti". Svečius, pasivaišinusius patyrusios šeimininkės Almutės pagamintu patiekalu ,,Vitaminų bomba", linksmomis dainomis pradžiugino Šiaulėnų moterų ansamblis, vadovaujamas Kęsto Norio. Vėliau nostalgiškais romansais širdis virpino Baisogalos pagyvenusių žmonių kolektyvas „Sidabrinė gija". Buvusi miestelio mokyklos mokytoja Nijolė Ragauskienė nustebino surinktomis lietuvių liaudies patarlėmis apie senatvę - jos, pasirodo, ne tik teisingos, bet ir juokingos! Pasukti galvas ir pasitikrinti, kieno atmintis geriausia, privertė bibliotekininkės Almutės Petrylienės surengta viktorina. O kad smegenys ir toliau gerai dirbtų savo darbą, moteris pakvietė dažniau apsilankyti bibliotekoje. Juk nesensta tie, kurie kaskart atranda ką nors nauja.

Buvo prisiminti ir šiemet jubiliejų švenčiantys senjorai - jiems visi susirinkusieji sugiedojo ,,Ilgiausių metų", organizatoriai įteikė simbolines dovanėles. Miestelėnai ir svečiai džiaugėsi ne taip jau dažnai pasitaikančia proga su bendraamžiais pasidalinti prisiminimais, pasipasakoti nutikimus ir, žinoma - patrypti į jiems brangių ir artimų dainų taktą. ,,Galėtų tokių renginių būti daugiau", - kalbėjo jie.

Popietės įspudžius užrašė Šiaulėniškių bendruomenės narė Lina Šniolienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt