Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 13d. 12:01

Šiaulių apskrities projektas „Susitinkam po reklamos!“ viešino mokinių pilietines ir ekologines idėjas

„Susitinkam po reklamos!” – tai Šiaulių profesinio rengimo centro inicijuotas, kūrybinis mokinių pilietines ir ekologines idėjas viešinantis projektas, kuriame dalyvavo Šiaulių...

„Susitinkam po reklamos!” – tai Šiaulių profesinio rengimo centro inicijuotas, kūrybinis mokinių pilietines ir ekologines idėjas viešinantis projektas, kuriame dalyvavo Šiaulių miesto ir regiono 8-12 klasių mokiniai ir mokytojai. Projektas bendrai idėjai apjungė devynių Šiaulių miesto ir regiono mokyklų mokinius iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, Kuršėnų Pavenčių mokyklos, Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių „Rasos“ progimnazijos, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos, Šiaulių suaugusiųjų mokyklos ir Šiaulių profesinio rengimo centro vizualinės reklamos gamintojai.

Projektas vyko dviem etapais: pirmojo etapo – „Reklamuoju savo mokyklą“ – metu mokinių grupės kūrė mokyklos renginių kalendorius, panaudodami gautus, projekto organizatorių iš anksto parengtus maketus. Dalyvių pasirinkti kalendoriuose vaizduojami renginiai turėjo skatinti pilietinę savimonę, aplinkos tausojimą. Kūrimo procese buvo galima panaudoti renginių nuotraukas ir ekologiškas medžiagas ar antrines žaliavas. Antrasis etapas – baigiamasis renginys „Dovanoju Kalėdų žvaigždę“ – buvo organizuotas Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje. Šventinio baigiamojo renginio metu vyko projekto darbų pristatymas, kūrybinės dirbtuvės, kurių metu buvo kuriamos kalėdinės eglės.

Projekto metu sukurta internetinė svetainė, kurioje eksponuojami dalyvių darbai, vykęs kūrybinis procesas, renginių, susitikimų akimirkos.

Projekto organizatorės – Šiaulių profesinio rengimo centro profesijos mokytojos Lina Mišeikienė ir Renata Chvoinikovienė – tikisi, kad šis projektas taps gražia kasmetine iniciatyva ne tik mokinių pilietinių – ekologinių idėjų skatinimui ir vystymui, bet ir priemone, prisidedančia prie Šiaulių miesto ir regiono mokyklų bendradarbiavimo, mokinių tarpasmeninio bendravimo įgūdžių tobulinimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt