Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaurės Lietuvos kolegija filmuoja ir siekia rekordo

Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaurės Lietuvos kolegija „Šiaulių dienose 777“ išsiskiria savo veikla. Ši įstaiga tampa tarsi Šiaulių Pietinio mikrorajono kultūros centru ir kviečia į gausybę renginių. Treč...

Šiaurės Lietuvos kolegija „Šiaulių dienose 777“ išsiskiria savo veikla. Ši įstaiga tampa tarsi Šiaulių Pietinio mikrorajono kultūros centru ir kviečia į gausybę renginių.

Trečiadienį, kolegijoms skirtą dieną, Šiaurės Lietuvos kolegija kviečia į fotografijų parodą, šviesų ir madų šou. Siūlo kiekvienam bent keliais centimetrais prisidėti prie rekordinės pynės „Saulės pynė 777“. Kolegijos medijų centras filmuoja įvairius Šiaulių dienų renginius ir juos talpina specialiai sukurtoje „Youtube“ paskyroje.

Sigita Gintilaitė, kolegijos Vadybos ir ekonomikos katedros vedėja, akcentavo, jog Medijų centras nusiteikęs sudaryti rimtą konkurenciją televizijoms: „Filmuosime, montuosime ir eksponuosime Šiaulių dienų akimirkas internete“. Vedėja taip pat priminė, kad rugsėjo 18 dieną 20 valandą kolegijos parodų salėje bus atidaryta Sauliaus Jankausko fotografijų paroda „Šiauliai“: „Autorius norėjo parodyti, kaip atrodo Šiauliai po 777 metų nuo Saulės mūšio.“

Iškart po parodos – galingas 40 minučių šviesos, mados, garso ir vaizdo performansas. Kolegijos absolventas Ignius Kašinskas tikino, jog vaiduokliškas neveikiantis fontanas kuriam laikui virs tikru meno kūriniu. Renginio laikas labai patogus. Tą vakarą šventiniai renginiai miesto centre jau bus pasibaigę.

Kolegijos dėstytoja Sigita Damanskienė pristatė „Saulės pynės 777“ idėją. Beje, ji ir yra šios minties autorė, tačiau ji išsivystė iki siekio sumušit Lietuvos rekordą. Įmonė „Guminukas“ padovanojo įvairiaspalvių juostų ritinėlių. Juostos turėtų pakakti 1,5 kilometrų juostai nupinti.

Kiekvieną šventinės savaitės dieną „Saulės pynė 777“ bus pinama įvairiose žmonių gausiai lankomose vietose. Kiekvienas gali padėti pinti pynę, o savo „darbą“ pasižymėti – pririšti užrašą su savo vardu ar linkėjimu.

Rugsėjo 21 dieną, šeštadienį, 17 valandą prie Turizmo informacijos centro „Saulės pynė“ bus matuojama ir dovanojama Šiaulių Aušros muziejui. „Pynė bus nupinta iš patvarių medžiagų, todėl išliks ateities kartoms“, – tikisi S. Damanskienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt