Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Simpoziumo svečiai grožėsis Lietuvos dvarais (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno technologijos universitete prasidėjusiame XV pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziume pristatyta ir Vytauto Kandroto fotografijų paroda „Įdomiausi Lietuvos dvarai“.

Kauno technologijos universitete prasidėjusiame XV pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziume pristatyta ir Vytauto Kandroto fotografijų paroda „Įdomiausi Lietuvos dvarai“.

Renginio metu simpoziumo svečiai, diskutuodami apie stiprios ir konkurencingos valstybės kūrybą, mokslo galimybių ir jaunimo iniciatyvų energiją, mokslo ir verslo bendradarbiavimą bei lietuviškosios tapatybės išsaugojimą, atokvėpio minutę gali apžiūrėti fotografijų parodą ir tokiu būdu pakeliauti po įvairiausius šalies dvarus, kuriuos fotografas užfiksavo pastaruosius trejus metus keliaudamas po Lietuvą.

Pasak V. Kandroto, Kaune bus pristatyta tik maža dalelė visų, per keletą metų aplankytų šalies dvarų, tačiau parodos autorius tikisi, kad Lietuvos išeiviams paroda suteiks gražių, nostalgiškų prisiminimų, o galbūt ir minčių, kaip atgaivinti kitus, kadaise klestėjusius dvarus, kurių dauguma dabar ties skaudžia nykimo riba.

V. Kandrotas aplankė ir užfiksavo beveik 500 Lietuvos dvarviečių, padarė daugiau nei 8000 fotografijų. Jų pagrindu leidykla „Terra Publica“ išleido žinyną „153 įdomiausi Lietuvos dvarai“. Gražiausias nuotraukas bus galima išvysti parodos autoriaus gimtojoje Alma Mater - Kauno technikos universitete, trečiuose rūmuose. Paroda „Įdomiausi Lietuvos dvarai“ skiriama XV pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumui bei leidyklos ,,Terra Publica“ veiklos dešimtmečiui paminėti.

Apie autorių. Vytautas Kandrotas – viešosios įstaigos „Terra Publica“ steigėjas, leidyklos projektų vadovas ir vyriausias fotografas, knygų vaikams autorius. Jau 5 metus V. Kandrotas važinėja po visą Lietuvą, fotografuodamas įvairiausius šalies kampelius, lankytinas vietas, paveldo objektus. Sukaupta per 40 000 kadrų fotografijų fondas. Fotografo nuotraukomis iliustruota daugiau nei 20 knygų apie Lietuvą, tarp jų - didžiausi leidyklos „Terra Publica“ albumai „Gintaro Lietuva“, „153 įdomiausi Lietuvos dvarai“, „153 įdomiausi Lietuvos miesteliai“, „153 įdomiausios Lietuvos bažnyčios“, o taip pat ir kitų šalies leidyklų leidiniai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt