Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Širdžių ėdikas“: saldžiai amerikietiška prancūzų komedija

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

„Širdžių ėdikas“ – prancūziška komedija, persmelkta amerikietišku humoru. Tai filmas apie jausmus, romantiką ir nenuspėjamus santykius.

„Širdžių ėdikas“ – tai prancūziška komedija, persmelkta amerikietišku humoru. Tačiau pirmiausia apie turinį. Kino teatro „Pasaka“ svetainė apie šį filmą rašo:

„Aleksas ir jo sesuo suka versliuką: pagal užsakymą išskirinėja poras. Linksmam gražuoliui užtenka kelių dienų, kad bet kuriam vaikinui, sužadėtiniui ar vyrui prilipdytų etiketę „buvęs“. Vienintelė Alekso sau keliama taisyklė – griauti tik tuos santykius, kuriuose moteris yra nelaiminga. Būtent šios taisyklės tvirtumą išbandys naujausias skyrybų specialisto taikinys: graži paveldėtoja Džiuljeta, ketinanti ištekėti už savo svajonių vyro.

Amerikietiško modelio romantinė komedija „Širdžių ėdikas“, patekusi į prancūzų rankas, tapo subtiliai žaisminga. Filme vaidina dvi prancūzų kino žvaigždės – Romain Duris ir Vanessa Paradis.“

Tai filmas apie jausmus, romantiką ir nenuspėjamus santykius. Žodžiu, filmas subalansuotas moterims, tačiau tinka ir vyrams. Scenarijus gan lėkštas, tačiau jo paprastumą atperka juokingi epizodai, būdingi holivudinėms pasakoms. Po kiekvieno riebesnio juokelio salė plyšo juokais. Tai filmas, kuris neprašo didelio mąstymo ir pats nefilosofuoja svarbiais egzistenciniais klausimais. Šį filmą žiūrėjau penktadienio vakarą ir manau, kad filmas labai tinka tokiam vakarui, kai norisi atsipalaiduoti po savaitės darbų.

Filme vaidina prancūzų kino deivė Vanessa Paradis, kuri man labai panaši į Julian Moore. Ji su kitu garsiu prancūzų kino aktoriumi Ramain Duris ir yra pagrindinė filmo ašis. Tačiau ne jie vieni „traukia“ filmą. Puikūs Alekso (jį ir vaidina Ramain Duris) sesers ir jos vyro personažai suteikia filmui komiškumo. Džiaugiuosi, kad pagrindinis herojus nebuvo saldainiukas. Jei šį filmą būtų kūrę amerikiečiai, pagrindiniam vaidmeniui tikriausiai būtų parinkę kokį gražiai susišukavusį ir tvarkingą Bradą Pittą.

Taigi šį filmą vertinčiau stipriu 7. Lengvas ir smagus filmas apie romantiką.

VIDEO: ARNACOEUR-trailerPasakai.m2ts
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt