Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

SiSi merginos bei šokėjų pora A.Gudaitė ir L.Žakevičius - pasaulinio projekto ambasadoriai Lietuvoje

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Oficialiuose projekto "all originals represnt" video klipuose galima išvysti ne tik talentingąją šokėjų porą Airidą Gudaitę ir Lauryną Žakevičių, bet ir ekstravagantiškas ZIP FM laidų vedėjas - SiSi slapyvardžiu žinomas merginas Simoną Albavičiūtę bei Silvą Rindzevičiūtę. Visi jie kviečia originalias ir kūrybingas jaunuolių komandas registruotis ir prisistatyti pasauliniame projekte „all originals represent“ . Tą muzikantai, šokėjai, gatvės menininkai ir kiti dar gali padaryti iki rugsėjo 24 dienos.

Oficialiuose projekto "all originals represnt" video klipuose galima išvysti ne tik talentingąją šokėjų porą Airidą Gudaitę ir Lauryną Žakevičių, bet ir ekstravagantiškas ZIP FM laidų vedėjas - SiSi slapyvardžiu žinomas merginas Simoną Albavičiūtę bei Silvą Rindzevičiūtę. Visi jie kviečia originalias ir kūrybingas jaunuolių komandas registruotis ir prisistatyti pasauliniame projekte „all originals represent“ . Tą muzikantai, šokėjai, gatvės menininkai ir kiti dar gali padaryti iki rugsėjo 24 dienos.

„Tai nėra talentų atranka ar konkursas. Žinome, kad Lietuvoje ir visame pasaulyje gausu jaunų žmonių, kurie tiesiog yra originalūs – ką ir kur jie bedarytų, todėl būtų klaida sprausti dalyvius į kažkokius rėmus. Jiems reikia tiesiog susiburti, užsiregistruoti ir parodyti, kas jie yra, kam ištikimi, ir kokias vertybes atstovauja kaip komanda“, - sako ZIP FM laidos „SiSi“ narė Simona , viena iš „all originals represent“ ambasadorių Lietuvoje.

Užregistruoti savo komandą gali visi norintys 15-27 metų jaunuoliai. Specialioje interneto svetainėje „all originals represent“  kiekviena iš komandų  turi pateikti savo prisistatymą iš nuotraukų, vaizdo klipą arba žodžiu sudėtą savąją mantrą. Pasibaigus registracijai, kiekvienos šalies gyventojai nuo rugsėjo 24 d. galės balsuoti už originaliausią komandą. Daugiausiai balsų surinkusios komandos lauks nauja neįprasta patirtis – apie juos bus kuriamas trumpas filmas. Originaliausia „all originals represent“ komanda iš Lietuvos pretenduos tapti pasaulinio projekto nugalėtoja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt