Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 8d. 10:03 , Atnaujinta: 2014 gegužės 9d. 10:26

Skaitytojai vertina antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį: Vilija per daug agresyvi, lenkės vulgarios, o transvestito daina kaip Mios

Conchita Wurst
Thomo Ramstorferio / Eurovision.tv nuotr. / Conchita Wurst

Ketvirtadienio vakarą sužinojome, kad Vilija Matačiūnaitė su daina „Attention“ nepateko į „Eurovizijos“ finalą. Vilijos konkurentai – labai spalvinga kompanija: nuo Austrijos transvestito Conchitos Wurst šou iki graikų popso.

Ketvirtadienio vakarą sužinojome, kad Vilija Matačiūnaitė su daina „Attention“ nepateko į „Eurovizijos“ finalą. Vilijos konkurentai – labai spalvinga kompanija: nuo Austrijos transvestito Conchitos Wurst  šou iki graikų popso.

Išsakykite savo nuomonę apie antrojo pusfinalio dalyvių pasirodymus šio teksto komentarų skiltyje (apačioje), siųskite savo komentarus ikrauk@15min.lt arba įrašykite komentarą IKRAUK.LT „Facebook“ paskyroje.

***

ĮDOMIAUSI SKAITYTOJŲ KOMENTARAI

Izraelio atstovė Mei Finegold. Storokas balsas, ir estetinė išvaizda pernelyg vulgari, triko jai netiko Dance stilius gal ir nesipjovė su klausa. Akivaizdu, kad už ją balsuos visi tautiečiai. Už norvegą ji vistik įdomesnė. 

Gruzinė Mariko. Gal ji atvyko į Birštono džiazo festivalį, o ne "Euroviziją"?

Lenkės Donatan ir Cleo. Ką jos norėjo ta melžėjų erotika pasakyti? Vulgarus pasirodymas.

Baltarusio Teo (puikiai šoko) ir lyriškojo norvego Carlo Espeno pasirodymai: taip gerai, kad norėjosi dar ir dar.

Conchita Wurst (Austrija). Daugelis skaitytojų dar prieš pusfinalį klausė, ar čia rimtas pasirodymas, ar pokštas. Pats transvestitas daugeliui sukėlė neigiamus jausmus. Tačiau pati daina, anot skaitytojo X – viena geriausių „Eurovizijoje“. Ji turi šansų nugalėti konkurse. Mios daina nacionalinėje atrankoje buvo tokio paties lygio. Tačiau Miai dar reiktų tobulinti vokalą, kad taip gerai dainuotų.

Vilija Matačiūnaitė (Lietuva). Jos šou IKRAUK.LT komentatoriams atrodo per daug sudėtingas, ne visiems suprantamas. Vilija spinduliuoja agresija, norėtųsi, kad būtų švelnesnė. Kitų nuomone, Vilijos daina yra efektinga. Tačiau į finalą ji būtų patekusi tik per stebuklą. Nes dainą sunku įsiminti. Atrodo, kad Vilija galvoja apie kiekvieną žingsnelį, kurį turi žengti.

Yra manančių, kad, jei Vilija būtų taip pasirodžiusi prieš kelioliką metų, ją lydėtų sėkmė. O dabar pasirodymas buvo tik kažko matyto atkartojimas.

***

Pirmojo pusfinalio skaitytojų komentarų santrumpą rasite čia.

NUOMONĖ: Šitas kritikas mano, kad Vilija į finalą nepateks. O ką galvojate jūs?

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt