Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojams pristatyta knyga „Déjà vu. Vilnius 1974 – 1990“

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lapkričio 22 dieną įvyko žurnalistės, knygų autorės Ingos Liutkevičienės knygos “Déjà vu. Vilnius 1974 – 1990” pristatymo vakaras. Pirmieji svečiai į restorano „Lokys“ salę,...

Lapkričio 22 dieną įvyko žurnalistės, knygų autorės Ingos Liutkevičienės knygos “Déjà vu. Vilnius 1974 – 1990” pristatymo vakaras.

Pirmieji svečiai į restorano „Lokys“ salę, kurioje vyko renginys, pradėjo rinktis prieš gerą pusvalandį. 18 valandą 40 vietų salė jau buvo pilna.

Didžioji dauguma svečių buvo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Senjorų klubo nariai, nemokamai, iš širdies padedantys ligų ir senatvės prispaustiems žmonėms. Sulaukėme ir vidutinės kartos žmonių bei jaunimo, kurių visa eilė mandagiai įsitaisė ant kėdžių salės gale.

Tą vakarą kalba sukosi apie pagrindinį knygos herojų – mūsų gražųjį, jaukųjį, senąjį Vilnių. Linksmai graudžių epizodų iš gyvenimo sovietmečio Vilniuje papasakojo ne tik knygos autorė Inga Liutkevičienė, bet ir aktorė Elvyra Žebertavičiūtė, interneto portalo „eVersus“ redaktorius Vidas Rachlevičius. Eilėraščių apie Vilnių padeklamavo Senjorų klubo narė Emilija Skrebienė. 

Vakaras buvo romantiškai nostalgiškas ir jaukus. Dar ilgai svečiai dalijosi prisiminimais apie neseną, bet vis labiau užmarštin grimztančią vėlyvojo sovietmečio Vilniaus praeitį, tarsi dar kartą patvirtindami knygoje parašytą sakinį: „Knyga jums primins gyvenimo tiesą – miestai gyvena ilgiau už santvarkas ir už mus, žmones...“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt