Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 3d. 17:25 , Atnaujinta: 2014 sausio 3d. 17:26

Skaitytojas dalinasi vaizdo klipu-projektu „Highlights of 2013“, kuriame po sekundę atspindi kiekvieną savo metų dieną

Į Ikrauk.lt redakciją kreipės skaitytojas Tomas, kuris panoro pasidalinti įdomiu projektu. „Noriu papasakoti apie savo kurtą projektą „Highlights of 2013“, kuriame atsispindi visų...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipės skaitytojas Tomas, kuris panoro pasidalinti įdomiu projektu.

„Noriu papasakoti apie savo kurtą projektą „Highlights of 2013“, kuriame atsispindi visų metų mano kiekvienos dienos ištrauka. Idėja kilo 2012 metų pabaigoje, kai sugalvojau, kad reikėtų įamžinti savo gyvenimo akimirkas. Kadangi tokio vaizdo klipo peržiūra užtruktų daug laiko, sugalvojau, jog geriausia būtų iš kiekvienos nufilmuotos dienos iškirpti po vieną seknudę.

Vos tik iššovus 2013 metų fejerverkams, prasidėjo mano projektas. O po beveik mėnesio filmavimo, pačiam peržiūrėjus turimą nufilmuotą medžiagą, supratau, kad mano gyvenimas, dirbant ir gyvenant Škotijoje, tai ta pati nuobodi rutina. Būtent dėl to viską mečiau ir nusprendžiau kažką keisti savo gyvenime – visų pirma sugrįžti į gimtąją Klaipėdą.

Mėnesį pabuvęs su šeima ir draugais supratau, kad to negana. Visada svajojau keliauti, taigi jau kovo pradžioje nusipirkau turistinę ekipuotę ir vienas leidausi į 3-jų savaičių kelionę po pietvakarių Europą, tikėdamasis, kad kelionė atskleis man, ko aš noriu iš gyvenimo. Keliaudamas ir miegodamas palapinėje bei mėgaudamasis gamta, suvokiau, kad būtent tokių kelionių man ir trūko.

Grįžęs į Lietuvą, negalėjau nustygti savo vietoje, norėjos vėl keliauti. Po 3-jų savaičių, gegužės pradžioje, išsiruošiau į kelionę, tik šį kartą ne vienas ir ekstremaliau – autostopu. Tai apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom, o sekundės projektas tapo įdomesnis.

Antros kelionės man neužteko, tad didžiąją vasaros dalį praleidau kelyje. Pasibaigus autostopo sezonui, grįžau atgal į Škotiją tam, kad susitaupyti pinigų savo ateities kelionėms po tolimesnes ir egzotiškesnes šalis. Sekundės vaizdo klipo kūrimas privertė mane susimąstyti ir pakeisti savo požiūrį į gyvenimą – kiekviena gyvenimo akimirka yra neįkainojama ir tai supratau tik filmuodamas kiekvieną savo dieną.

Pakitęs požiūris suteikė galimybę susipažinti su žmonėmis, su kuriais niekada nebūčiau susipažinęs, aplankyti vietas, kurių niekada nebūčiau aplankęs. Metams pasibaigus nusprendžiau ir toliau  tęsti savo projektą, kad ir kokio populiarumo jis susilauktų“, – pasakoja skaitytojas Tomas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

19:28
00:40
22:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt