Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojas Karolis Nidoje išgelbėjo besimaudantį briedį

Briedis Kuršių mariose ties Nida 2014 m. birželio 12 d.
Skaitytojo Karolio nuotr. / Briedis Kuršių mariose ties Nida 2014 m. birželio 12 d.
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmojo Lietuvoje skaitytojų naujienų portalo IKRAUK.LT tikslas - kurti ir parodyti visai Lietuvai ne žurnalistų, o pačių skaitytojų sukurtą turinį. Karolis Garbauskas su IKRAUK.LT dalijasi įspūdingomis nuotraukomis. Birželio 11 d. Nidoje jis nufotografavo mariose besimaudantį briedį.

Pirmojo Lietuvoje skaitytojų naujienų portalo IKRAUK.LT tikslas – kurti ir parodyti visai Lietuvai ne žurnalistų, o pačių skaitytojų sukurtą turinį. Karolis Garbauskas su IKRAUK.LT dalijasi įspūdingomis nuotraukomis. Birželio 11 d. Nidoje jis nufotografavo mariose besimaudantį briedį.

„Tai įvyko apie 9 val. vakaro. Briedis išsigando žmonių ir bėgo į marias. Po kiek laiko jo jau nebesimatė, nes buvo tirštas rūkas. Žmonėms tai buvo labai didelė pramoga, nes čia yra daug užsieniečių, kurie nėra briedžio matę. Taigi briedis, nuplaukęs apie 70 metrų, bandydavo grįžti atgal. Bet vėl plaukdavo atgal į marias, nes bijodavo žmonių. Tačiau po kokio trečio bandymo jis išlipo ant kranto. Patraukęs žmones į šalį, aš jį nuvijau į mišką“, – rašo Karolis.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt