Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skirtingos kartos, – vieningas džiazas (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio vakarą gyvos muzikos klubas „Tamsta“ buvo sausakimšas džiazo muzikos gerbėjų. Prasidėjo ilgai lauktas „Mama Jazz 2010“ festivalis.

Tekstas: Auksė

Trečiadienio vakarą gyvos muzikos klubas „Tamsta“ buvo sausakimšas džiazo muzikos gerbėjų. Prasidėjo ilgai lauktas „Mama Jazz 2010“ festivalis.

Pirmajame festivalio koncerte susitiko dvi skirtingos kartos. Solidžią patirį turintys lietuviai šį kartą į kompaniją pasikvietė austrų muzikantus, kuriems kai kuriose šalyse dėl itin jauno amžiaus ir muzikinės patirties nebūtų leista net įžengti į džiazo sceną.

Visa laimė, kad Lietuvoje tokių drakoniškų taisyklių nėra. Šį vakarą džiazo mėgėjus džiugino džiazo kvarteto, kuris buvo pripažintas Zalcburge, pasirodymas. Savo muzikinėmis variacijomis atlikėjai tarsi užbūrė visus klausytojus ir leido pasinerti į nesibaigiantį nuostabių garsų sapną. Muzikantai taip pat stebino savo išradingumu grojant ir nepaliko nei vieno džiazui abejingo klausytojo.

Muzikiniam kvartetui priklauso visiems gerai žinomas saksofonininkas Vytautas Labutis, bosininkas Eugenijus Kanevičius. Jaunieji atlikėjai: nesenai 20-ies metų sulaukęs austrų pianistas E.Stemesederis bei devyniolikmetis būgnininkas M. Santneris.

Šį vakarą taip pat buvo minima tarptautinė Zalcburgo diena. Vilnius jį sveikino džiazo garsais. Nors buvo be galo daug žmonių, tačiau minioje nesimatė nei vieno nepatenkinto veido – visi tiesiog mėgavosi nuostabiu skambesiu ir smagiai leido vakarą.

Po pagrindinio koncerto muzikos klube „Tamsta“ įvyko „Jam session“. Įėjimas į jį buvo nemokamas, tačiau čia taip pat netrūko geros ir kokybiškos muzikos, tiesa, jau kiek kitokios.

Tarptautinis džiazo festivalis „Mama Jazz 2010“ šiais metais nustebins ne vieną muzikos mėgėją. Jo metu gros įvairų stilių atliekantys džiazmenai. Penkių dienų džiazo šventė vyks net trijose skirtingose vietose: muzikos klube „Tamsta“, „Rusų dramos teatre“, tolimesni „Jam session“ – viešbutyje „Holliday Inn“.

Plačiau apie festivalį: ikrauk.lt; oficialus festivalio tinklalapis.

Akimirkos iš atidarymo:
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt