Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Škotijos lietuviai trypė hiphopo ritmu (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą Škotijos mieste Aberdyne lietuviai gausiais būriais traukė į klubą „Tuneliai“ – čia savo koncertą surengė „Metų hiphopo grupės“ titulą laimėję „G&G Sindikato“ vyrai.

Ketvirtadienio vakarą Škotijos mieste Aberdyne lietuviai gausiais būriais traukė į klubą „Tuneliai“ – čia savo koncertą surengė „Metų hiphopo grupės“ titulą laimėję „G&G Sindikato“ vyrai.

Tai jau trečiasis grupės koncertinio turo po Junginę Karalystę ir Airiją pasirodymas. Prieš jį hiphoperiai kelias valandas atidžiai rūpinosi garsu – kad lietuviai svečioje šalyje galėtų mėgautis kokybišku ir, kaip visuomet griausmingu, „G&G“ pasirodymu. Nors ir išalkę, pavargę ir šiek tiek sušalę, vyrai buvo puikios nuotaikos ir mielai sutiko pasidalyti savo įspūdžiais iš dar tik įpusėjusio koncertinio turo, paplepėti apie muziką ir atskleisti keletą ateities planų.

Pasirodo, jog net„G&G Sindikatas“ pastebėjo, kad sutikti lietuvių užsienyje nėra sunku – net užkandžiaudami „Subway" restorane Airijoje, vyrai buvo aptarnauti tautietės, o Aberdyne, pakeliui į „Tunelius“, išgirsti „labas“ buvo nenuostabu. Pritraukę dideles minias emigrantų Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje, „Sindikatas“atskleidė, kad tai ne paskutinė jų stotelė Europoje – greitai grupė hiphopo ritmu šokdins lietuvius Hamburge, taip pat planuoja nenuvilti tautiečių Norvegijoje bei Islandijoje. Vyrai atskleidė, kad, jų nuomone, lietuvių bendruomenės užsienyje – labai svarbu. Kuo vieningesnės ir kuo aktyvesnės – juo geriau.

Paklausti, ar jau 15 metų būdami vienoje grupėje vyrai nesipyksta, „G&G" atsakė trumpai: „Nesimušam“. Pasak grupės nario Pusho, „Sindikatas“ gyvuos tol, kol bus, kas jo klausosi. Tuo tarpu, klausimas, kokia, jų nuomone, grupė galėtų perimti neseniai „G&G Sindikato“ laimėtą titulą „Metų hiphopo grupė“, pasirodė tuščias. Vyrai teigė, kad jie nėra varžovai nei vienai hiphopo grupei Lietuvoje ir titulo buvo vertos visos grupės, nominuotos šioje „M.A.M.A“ kategorijoje.

Pasistiprinę ir trumpai susipažinę su Aberdynu, „G&G Sindikato“ nariai grįžo į „Tunelius“, kur publiką apšildė DJ Rasp, jau tris kartus tapęs Jungtinės Karalystės čempionu. Įkaitusi publika audringai pasitiko tautiečius hiphopo meistrus ir nepailsdami dainavo bei šokinėjo kartu su grupe viso koncerto metu, už kurį, žinoma, padėkojo karštais aplodismentais ir nesiliaudami skanduoti„Ačiū!“

Po koncerto „Sindikatas“ neslėpė, kad buvo labai malonu stebėti tokią aktyvią ir nepailstančią tautiečių minią bei prisipažino, kad būtinai norėtų sugrįžti čia dar.

Jau antrus metus iš eilės surengę koncertinį turą saloje „G&G“ vyrai tikisi, kad tai – ne paskutinis kartas, kuomet „Sindikatas“ surenka minias emigrantų Airijoje,Škotijoje bei Anglijoje. Galbūt vėl jus pamatysime čia kitąmet, jau pristačiusius savo naująjį albumą, kurį pažadėjote išleisti jau šiemet?

Nuotraukos: Faustas Talačka (www.youngfilm.co.uk)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt