Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Smėlio menas sugrįžta į pajūrį (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ateinantį ketvirtadienį (08.25) į Klaipėdą atvyksta vienintelis Baltijos šalyse muzikinis projektas „Smėlio džiazas‘‘.

Ateinantį ketvirtadienį (08.25) į Klaipėdą atvyksta vienintelis Baltijos šalyse muzikinis projektas „Smėlio džiazas‘‘. Nuo 20.00 val. restorane „Ararat“ smėlio menas susijungs su džiazo muzika ir gyvas emocijas dovanos klaipėdiečiams ir miesto svečiams. Šis reginys yra neįprastas ir tuo, kad žiūrovai atvykę į renginį prisidės prie pirmojo Baltijos šalyse „Smėlio meno terapijos centro‘‘ įkūrimo.

„Smėlio džiazo“ sumanytoja Jurgita Minderytė iškėlė sau didžiulį tikslą, - Lietuvoje įkurti „Smėlio meno terapijos centrą“, kuris teiks terapijos seansus vaikučiams turintiems autizmo sindromą bei kitų įgimtų sutrikimų. Tam reikalingos didžiulės lėšos. Todėl muzikinio projekto „Smėlio džiazas‘‘ komanda ir nusprendė 20% nuo kiekvieno parduoto bilieto skirti šio centro fondui.

Per Lietuvą keliaujantis muzikinis projektas „SMĖLIO DŽIAZAS" dar kartą sugrįžta į pajūrį. Aplankęs dešimtis Lietuvos miestų, sulaukęs sausakimšų salių ir įvertintas ne tik gausiais plojimais, bet ir glėbiais gerbėjų gėlių.

Pajūrio gyventojai ir svečiai „Smėlio menu‘‘ šią vasarą jau gėrėjosi ne nekartą. Palangos sezono atidarymo šventėje „Aš myliu Palangą“ menininkė Jurgita Minderytė smėlio paveikslus kūrė pagal Švedijos roko grupės „Le Bataillon Des Fous“ ir Palangos orkestro atliekamą muziką. Nemažiau sėkmingi buvo pasirodymai Palangos muzikiniuose klubuose „Ramybė“ ir „Vandenis“. Tačiau, kaip patį smagiausią šios vasaros koncertą, visas „Smėlio džiazo“ kolektyvas prisimena pasirodymą Klaipėdos restorane „Ararat“. Tai buvo tikras džiazo improvizacijų ir smėlio audrų vakaras. Smėlio menininkės Jurgitos Minderytės, vokalistės Vilminos Navickaitės ir fortepijono virtuozo, - profesoriaus Sauliaus Šiaučiulio emocijoms neatsispyrė ir koncerte apsilankęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas su žmona Inga. Ponia Inga, kartu su J. Minderyte piešė su smėliu, o ponas Vytautas, atėjęs į koncertą su savo trimitu, ne kartą prisijungė prie „Smėlio džiazo“ atlikėjų.

„Nuoširdžiai kviečiu visus klaipėdiečius ir miesto svečius atvykti į mūsų renginį. Pažadu, kad Jus aplankys pačios gražiausios ir šilčiausios emocijos. Kiekvienas mūsų pasirodymas yra kitoks. Dauguma koncerto momentų yra visiška improvizacija, - todėl kiekvienas mūsų numeris yra išskirtinis ir vienintelis. Jūsų atvykimas mums labai svarbus, nes, savo dalyvavimu, Jūs prisidedate prie vaikams skirto terapijos centro įkūrimo‘‘ – sakė menininkė Jurgita Minderytė.

Koncertai įvyks, - rugpjūčio 25 d., 20.00 val. Klaipėdos restorane „Ararat“, rugpjūčio 24 d., 21.00 val. Palangos muzikos klube „Vandenis" (čia prie „Smėlio džiazo" prisijungs ir Vladas Kovaliovas).

Temos Smėlis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt