Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 18d. 08:56

SNAP fotokonferencijoje mėgėjai ir profesionalai sėmėsi įkvėpimo

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Spalio 14 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje rinkosi žmonės, neabejingi fotografijai. Čia jie susirinko į penktąją SNAP fotokonferenciją pasisemti žinių bei įkvėpimo iš...

Spalio 14 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje rinkosi žmonės, neabejingi fotografijai. Čia jie susirinko į penktąją SNAP fotokonferenciją pasisemti žinių bei įkvėpimo iš profesionalių fotografų, susipažinti su fotopasaulio naujovėmis bei pabendrauti su bendraminčiais.

Fotokonferencija prasidėjo 10 val. ryto Tomo Tumalovičiaus paskaita apie sporto fotografiją bei ekstremalias situacijas, su kuriomis tenka susidurti sporto fotografams. Tomas pasakojo savo įspūdžius iš Lietuvos krepšinio rinktinės stovyklos, NBA varžybų, dykumų ralio fotografavimo. Tuo pat metu kitoje salėje vyko fotografo Alberto Pocėj paskaita „Fotografijos ABC“.

Po to sekė Remigijaus Zolubo paskaita apie kūno kalbos vaidmenį portretinėje mados akto fotografijoje.

Ilgosios pertraukos metu veiksmo „Siemens“ arenoje nestigo. Vieni galėjo susipažinti su įvairia fototechnika ir čia pat ją išmėginti, kiti traukė į keturias specialiai įrengtas mini fotostudijas, kur bandė pagauti patį geriausią kadrą, už kurį vėliau buvo teikiamos dovanos.

Po pertraukos prasidėjo Algio Krisčiūno paskaita apie žurnalų viršelių fotografiją. Algis žarstė įvairius patarimus portreto fotografijos tema.

Vėliau scenoje pasirodė trys jauni fotografai: Marla Singer, Dominykas Bliznikas bei Visvaldas Morkevičius, kurie pasakojo, kaip jie pradėjo fotografuoti, pristatinėjo savo darbus bei fotografavimo stilius ir dalijosi patirtimi iš įvairių su fotografija susijusių situacijų.

Penktąją SNAP konferenciją užbaigė Tomo Kaunecko paskaita apie sporto judesio pritaikymą mados fotografijoje. Tomas demonstravo įvairias mados fotografijos nuotraukas, kuriose sustabdyti įvairūs judesiai, suteikiantys nuotraukai svorio.

Galiausiai jis aptarė nuotraukas darytas specialiose mini fotostudijose, išrinko gražiausius kadrus, o jų autorius apdovanojo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt