Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialinis projektas „Skleisk šviesą“ supažindina Lietuvos vaikus su užsienio kultūromis

Šaltinis: 15min
0
A A

Septyni stažuotojai  iš užsienio atvyko į socialinį projektą „Share the light“. Gegužės 28d. startavo AIESEC in ISM organizicijos inicijuotas socialinis projektas „Share the...

Septyni stažuotojai  iš užsienio atvyko į socialinį projektą „Share the light“.

Gegužės 28d. startavo AIESEC in ISM organizicijos inicijuotas socialinis projektas „Share the light“. Projekto metu septyni stažuotojai, atvykę iš Indijos, Kirgistano, Tadžikistano, Kinijos ir Brazilijos penkias savaites lankysis Kauno klinikose onkohematologijos centre, bei dienos centruose: ,,Duok ranką„, ,,Atsigręžk“, ,,Savi„ ir ,,Girijos vaikai “ tam, kad supažindintų ten besilankančius vaikus su skirtingomis šalių kultūromis, papročiais, gyvenimo būdų ir tradicijomis. Projekto tikslas: padėti vaikams pažinti pasaulį jiems neišvykstant iš Lietuvos, ugdyti toleranciją, didinti vaikų pasitikėjimą savimis ir skatinti vaikų kūrybiškumą.

Įvairių užsiėmimų metu projekte dalyvaujantys vaikai iš socialinės rizikos šeimų ir vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis, turės galimybę bendrauti su iš užsienio pas juos atvykusiais jaunais žmonėmis, sužinos daugybę įdomių dalykų apie skirtingas pasaulio šalis tiesiogiai iš ten gyvenančių žmonių lūpų. Projekto svečiai atvyko į Lietuvą paruošę vaikams įvairiausios veiklos. Kartu su užsieniečiais, vaikai turės galimybę gaminti nacionalinius kitų šalių patiekalus, išbandyti tradicinius jų žaidimus ir žinoma, gauti daugybę suvenyrų, kuriuos stažuotojai ruošiasi padovanoti aktyviausiems projekto dalyviams.

Jau pirmoji projekto diena parodė, kad vaikai noriai ir entuziastingai įsitraukia į projekto jiems siūlomą veiklą ir naudojasi neeiline galimybe pabendrauti su svečiais iš užsienio.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt