TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šok su manimi“ dalyviai projekto pradžią atšventė gamtoje (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

iekvieną sezoną projektas „Šok su manimi” pritraukia daugybę žiūrovų, kurie palaipsniui įgauna priklausomybę: negali praleisti projekto laidų. Ši liga numatoma ir šį sezoną. Trakų rajone įkurtame poilsio ir pramogų parke „Tony Resort“ įvyko naujojo „Šok su manimi“ projekto startas. Startas kaubojišku ritmu, taip būtų galima pavadinti šį vakarėlį dėl dalyvių kaubojiškų aprangų.

Kiekvieną sezoną projektas „Šok su manimi” pritraukia daugybę žiūrovų, kurie palaipsniui įgauna priklausomybę: negali praleisti projekto laidų. Ši liga numatoma ir šį sezoną. Trakų rajone įkurtame poilsio ir pramogų parke „Tony Resort“ įvyko naujojo „Šok su manimi“ projekto startas. Startas kaubojišku ritmu, taip būtų galima pavadinti šį vakarėlį dėl dalyvių kaubojiškų aprangų.

Šio renginio metu vedėja Jurgita Jurkutė bei kurorto įkūrėjas Antanas Guoga pravedė žurnalistams ekskursiją po parką, taip supažindindami su projekto dalyviais bei kurortu. Žurnalistai ir dalyviai turėjo paplušėti, teko daug vaiksčioti kalvomis bei laipteliais, o projekto kaltininkams teko išbandyti pramogų parko teikiamas pramogas. Įdomu tai, kad skirtinguose kurorto kompleksuose – skirtingi projekto dalyviai.

Tadas Rimgaila ir Kristina Ivanova, Justina Žemaitytė ir Dominykas Vaitiekūnas.

Ši grupelė buvo sutikta miške su pintine grybų bei dūmojančiu taikos dūmų. Dalyviai juokavo, jog projekto organizatoriai nepasirūpino jų atvažiavimu į renginį, tad teko eiti pesčiomis, o kad laikas neprailgtų nusprendė pagrybauti.

Lauris Reinikis ir Aleksandra Kurusova, Vytautas Mackonis ir Renata Voitechovskaja

Du princai su dviem princesem. Taip būtų galima apibūdinti šias poras, nes jie, buvo tvirtai įsitvirtine žirgo balne. Akivaizdu tai, kad L. Reinikis myli greitį, ne dėl jo dainos „Aš bėgu“ bet dėl jodinėjimo su arkliu. Atjojant jam, teko visiem trauktis tolyn, kad nenukristų kepurės nuo galvų.

Deividas Norvilas-Deivis ir Katerina Voropaj, Greta Milišauskaitė ir Justas Lapatinskas

Šiems dalyviams teko ekstramaliausia pramoga - laipiojimas lynais tarp medžių. Šios poros turėjo įveikti visą trasą, o pasiekti žemę nusileisdami su lynu. J. Jurkutė pajuokavo, kad gaila, jog nė viena dalyvė nevilki mini sijonėlio, nes tai būtų patikę fotografams, juk iš apačios būtų buvęs geresnis vaizdas.

Olegas Staniulionis ir Rūta Ramanauskaitė

Vienintelė pora, kuri buvo dviese palikti viduty miško, teniso aikštelėje, šie dalyviai atmušinėjo vienas kito smūgius, žinoma su raketėmis.

Deividas Meškauskas ir Danguolė Stachura, Daiva Anužytė-Kasiulaitienė ir Tomas Uroška

Šios poros save išmėgino žvejyboje. D. Meškauskas bandė sugauti upėtakį ant tuščio kabliuko,- bent jau jis taip teigė. Deja, nepavyko, bet po ilgesnių bandymų pavyko,- tik žinoma ne ant tuščio kabliuko. Jo parnerė tuo metu, gaudė, moteriškai išsiraičius, panašu jog D. Stachura pirmą kartą laikė meškerę savo rankose. Negana to, sugebėjo pagauti pati save, be mesdama meškerę, kabliukas įsikabino į jos palaidinę. Bet vyrai tikri džentelmenai, atsirado kas padėjo. D. Kasiulaitienė – priešingai, ne tik tvirtai laikė meškerę savo rankose, bet ir pagavo žuvį, tik sunkiai sekėsi ją paimti į rankas, kuri  buvo nukritusi ant grindinio. Gal tam trukdė pirštinaitės, o gal tai, jog žuvis buvo įpatingai mikli.

Eglė Skrolytė-Liesienė ir Marius Gaižauskas, Dalia Michelevičiūtė ir Olegas Koliakinas

Šio kolektyvo pasirodymas buvo tikriausiai jiems maloniausias, nes jie tiesiog sėdėjo ir valgė. Nieko įspūdingo neparodė: nei narsos, nei drąsos. Būtų galima įvardinti šias poras kaip pačius nedrąsiausius projekto dalyvius.

Vaida Genytė ir Saulius Skambinas, Viktorija Kunauskaitė ir Mantas Wizardas

Šis kolektyvas parodė dviračių sportą. S. Skambinas renginio metu dviračiu važinėjosi daugiausiai, iš pradžių nepavykus rasti dviračio skambučio nusprendė skambinti savo balsu, bet neilgai, nes surado dviračio skambutį. J. Jurkutė ragino pabandyti važiuoti ant vieno rato, S. Skambinas bandė, deja, nepavyko. Jo kolegos darė tą patį – važinėjo, bet neskambino.

Evelina Sašenko ir Mantas Vaškelis, Dainius Balzinskas ir Sigita Veleckaitė

Romantiškiausiai pasirodė atplaukdami su valtele, joje ir naujasis, paslaptingasis dalyvis, kultūristas D. Balzinskas su savo partnere S. Veleckaite. Abi poros tryško energija bei gera nuotaika. Po šio vakarėlio, visi dalyviai „Tony Resort“ parke, pasiliks dar keturioms dienoms, tačiau jie ten nepramogaus ar ilsėsis, nes ten jų laukia labai sunkus darbas, -  trys treniruotės per dieną.  Lieka palinkėti sėkmės, kad visi dalyviai sužibėtų per pirmąją šou laidą.

Nuotraukos Vytauto Pilkausko

Galite pažiūrėti trumpą video su pašėlusių dalyvių šokiu:

VIDEO: 100 2363
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt