Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 28d. 09:12

„Šok su manimi“ vakarėlyje - gimtadienio tortas Evelinai Sašenko (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Trečiadienį jau penktajame „Šok su manimi" vakarėlyje buvo ne vien tik šokių. Susirinkusieji į „Pabo Latino" klubą taip pat pasveikino Eurovizijos dainų konkurse Lietuvą atstovavusią Eveliną Sašenko su 24-uoju gimtadieniu, kurį ji atšventė antradienį.

Trečiadienį jau penktajame „Šok su manimi" vakarėlyje buvo ne vien tik šokių. Susirinkusieji į „Pabo Latino" klubą taip pat pasveikino Eurovizijos dainų konkurse Lietuvą atstovavusią Eveliną Sašenko su 24-uoju gimtadieniu, kurį ji atšventė antradienį. Į sceną buvo įneštas tortas su fejerverkais, o dainininkė Katerina Niemycko gimtadienio proga atliko lenkišką kūrinį „Kolorowe jarmarki".

Pristatyta kaip projekto šokėja, šoksianti su Mantu Vaškeliu, Evelina šį vakarą dar nešoko, o tik atliko vieną dainą bei vaišino tortu kitus dalyvius.

Prieš sveikinimus scenoje pasirodė Ramūnas Rudokas, Stano ir Deividas Zvonkus, arba kitaip grupė „Čili'nam", savo pirmąjį ir labai intriguojantį šokį atliko Nacionalinio dramos teatro aktorė Dalia Michelkevičiūtė su partneriu Olegu Koliakinu. Nuostabiu šokiu liko sužavėti visi susirinkusieji.

Štai  laidos „Mamyčių klubas" vedėja Eglė Skrolytė - Liesienė su Mariumi Gaižaisku ant parketo buvo palydėti gausaus būrio mamyčių ir tėvelių su savo vaikais. Jie visi, vedami šokėjų poros, sušoko bendrą šokį, į kurį įsijungė ir kiti vakarėlio svečiai.

Ketvirtąja vakaro pora tapo krepšinio mecenatas Antanas Guoga ir Karina Jeremian, kurie parodė tik porą šokio žingsnelių.

Kaip ir visada, taip ir šį kartą, vakarėlyje netrūko žymių veidų. Čia apsilankė Saulius Skambinas, Daiva Anužytė, Justinas Lapatinskas, grupės „YVA" narės Kristina Ivanova bei Ieva Stasiulevičiūtė. Vakarėlyje taip pat linksminosi Deividas Meškauskas su Ineta Stasiulyte, Ieva Gervinskaitė, Vaidas Baumila bei kita ryški publika. Didelio fotografų dėmesio sulaukė dainininko Radži gerbėja Raisa Šarkienė, kuri iš visų išsiskyrė savo išvaizda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt