Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 18d. 17:25

„SOS gyvūnų“ namelio gyventoja – kalytė Santa. Ji vis dar laukia savo šanso!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Nežinome, deja, nei iš kur, nei kaip jos atsidūrė prieglaudoje, teliko mesti įtarimus vyriškiui, vakarą prieš tai be jokios aiškios priežasties klausinėjusiam, kada prieglaudoje kas budi.

Rytas „SOS gyvūnų“ prieglaudos kieme turėjo būti eilinis. Tačiau atsitiko kitaip. Atidarius kiemo vartelius dėmesį patraukė kamputyje prie tvoros susigūžusios dvi kalytės su trimis mažiukais. Santa buvo viena iš jų.

Nežinome, deja, nei iš kur, nei kaip jos atsidūrė prieglaudoje, teliko mesti įtarimus vyriškiui, vakarą prieš tai be jokios aiškios priežasties klausinėjusiam, kada prieglaudoje kas budi. Nors savanoriai ir greitai susitaikė su tokiu pagausėjimu, tačiau priprasti prie tokio pasikeitimo šunytėms buvo nepalyginamai sunkiau. Ilgas dienas savanorės jas bandė jaukintis, kol galiausiai, pagavus mažiukus, pavyko jas įsivilioti į patalpas.

Laukė dar vienas ilgas kelias gyvūno ir žmogaus draugystės link. Santa, jau iš pradžių atrodžiusi drąsesnė, greičiau už savo sesutę priprato prie naujos, ją supančios aplinkos ir žmonių. Sesutei nebuvo taip lengva. ir vėl – belieka tik spėlioti, ką savo trumpo gyvenimo kely teko joms abiems sutikti ir patirti, kad atsirado toks nepasitikėjimas žmogumi ir baimė būti nuskriaustam. Laikas ėjo, kiek išdrąsėjusi Santos sesutė iškeliavo į naujus namus (stebuklų būna – kartais žmonės pasirenka ne tą, kuris teiks tik džiaugsmą, bet ir tą, kuriam jie iš pradžių turės padėti). O Santa pasiliko.

Šią dieną jau sunkiai tiek ji pati, tiek savanoriai beprisimena tas pirmąsias dienas čia.  Dabar Santa drąsi, draugiška, paklusni ir labai meili draugė. Nors ir palyginus jaunutė (Santai ne daugiau nei pora metų), ji nepaprastai supratinga ir prieraiši – jei pašauksi, pribėgs prisiglausti, jei nusisuksi, susisuks į kamuoliuką ir ilgesingai stebės tave iš šalies.

Santa kartu su kitais prieglaudos senbuvėliais vis dar laukia savojo stebuklo. Ne mažiau už ją jo laukiame ir mes, savanoriai, – taip sunku kas vakarą uždarant prieglaudos duris žiūrėti į tas tyras, be jokio priekaišto ilgesingas akutes.

Kaip kažkas pasakė: „Sunkiausia yra užrašyti tai, kas eina tiesiai iš širdies“. Susipažinkite su ja, ir suprasite, ką turiu omeny.

Galbūt Tu esi tas, kuris norėtų pažinti Santą ir suteikti jai savo namų šilumą? Kreipkitės į „SOS gyvūnų“ savanorę Algitą tel. 8 677 34002 arba vadovę Iloną tel. 8 600 39525.

Santa su nekantrumu ir mažyčiu nerimu laukia savo šanso!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt