Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 8d. 13:05

Sostinėje debiutuos festivalis „Vilkų žiema“

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Gruodžio 10 d. Vilniuje, klube „Propaganda“, savo istoriją pradės naujas festivalis VILKŲ ŽIEMA.

Gruodžio 10 d. Vilniuje, klube „Propaganda“, savo istoriją pradės naujas festivalis VILKŲ ŽIEMA.

VILKŲ ŽIEMA - naujas senovinio sukirpimo festivalio vardas Lietuvoje. Šis festivalis bus dar viena koncertinės organizacijos „Pikuolis“ duoklė Lietuvos sunkiosios muzikos gerbėjams. Kodėl jis vyks toli nuo „Pikuolio“ gimtųjų vietų? Tai, visų pirma, duoklė ir padėka sostinės gyventojams už eilę metų, per kuriuos jūs vykote per visą Lietuvą į Žiemgalos ir Žemaitijos kraštus, į festivalį KILKIM ŽAIBU, kuris jau vyko 12 kartų. Festivalį KILKIM ŽAIBU paminėjome ne atsitiktinai - tai pagrindinis ilgametis „PIKUOLIO“ triūsas. VILKŲ ŽIEMA bus giminiškas jam renginys Lietuvos sostinėje šaltuoju metų laiku. Tai žieminė įžanga į pagrindinį mūsų festivalį „KŽ“ iki jo likus lygiai pusmečiui. Bet kartu tai ir atskiras, savitas ir naujas renginys, kuris, tikimės, įsitvirtins Vilniuje vykstančių renginių gausybėje.

Festivalis VILKŲ ŽIEMA pratęs pirmtakų, tokių kaip „Baltijos griaustinis“, „Baltijos saulė“, „Kilkim Žaibu“ ir kt.  pradėtą taką. Ieškodami stiprybės savo šaknyse, mes neuždarome durų ir naujiems vėjams, naujoms idėjoms. Ieškotojo kelias mums yra priimtinas, o netikėti atradimai visada džiugina. Nors festivalio varomoji jėga numatoma folk, pagan, black metalo muzikinių grupių, festivalis lieka atviras ir kitų sunkiosios muzikos žanrų grupėms.

Debiutinio festivalio programoje vienos žinomiausių Lietuvos ir kaimyninių šalių sunkiosios muzikos grupių:

GODS TOWER – Baltarusijos metalo legenda. Vos prieš metus atgimusi grupė atvyksta į Lietuvą pristatyti naują savo albumą „Steel Says Last“.

SKYFORGER - garsiausia visų laikų Baltijos šalių metalo grupė iš Latvijos, pirmą kartą Lietuvoje svečiuosis su programos „Latviešu strielniki“ akcentais.

OBTEST – stipriausia Lietuvos pagoniško metalo grupė pristatys perleistą legendinį savo albumą „Auka seniems dievams“.

VESANIA – Lenkijos black metalo žvaigždė, kurios gretose muzikantai iš tokių garsių metalo grandų kaip: Behemoth, Vader ir Dimmu Borgir.

KIELWATER – grupė atstovavusi Lietuvai garsiajame „Wacken“ festivalyje pristatys pirmąjį savo albumą „Flirting with disaster“.

LUCTUS – juodo thrash metalo patriotai iš Lietuvos, viena entuziastingiausių grupių šiandien mūsų krašte.

Viso „VILKŲ ŽIEMOJE“ - 6 stiprios gaujos. Norintiems visas jas pamatyti teks pasistengti. Atgauti jėgas padės renginio metu prekiaujamas „Alaus namų“ gyvas alus.

Renginio metu bus pirmą kartą demonstruojamos video ištraukos iš praėjusio festivalio KILKIM ŽAIBU XII.

Taip pat bus paskelbtos pirmosios festivalio KILKIM ŽAIBU XIII grupės ir bus parduodami pirmieji akcijiniai festivalio bilietai už velniškai gerą kainą.

Durys atidaryomos 16.00 val. Pirmųjų svečių laukia „Vilkų puotos“ dovanėlės.

Koncertas prasidės 17 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt