Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Startuoja nauja šmaikšti radijo laida apie kylančias ir besileidžančias Lietuvos žvaigždes

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvoje lyg ir praėjo didysis „vienamečių žvaigždžių fabriko" sindromas, karaliavęs ištisus penkis metus, ir mes plojame katutėmis. Kad ir kaip TV eteryje bekaraliautų naujai kepamos merginų grupės, kurias tarpusavyje galima atskirti nebent išoriniais požymiais, bent jau TV projektai, pritraukiantys daugiau žmonių pradeda atsisukti į kokybę.

Lietuvoje lyg ir praėjo didysis „vienamečių žvaigždžių fabriko" sindromas, karaliavęs ištisus penkis metus, ir mes plojame katutėmis. Kad ir kaip TV eteryje bekaraliautų naujai kepamos merginų grupės, kurias tarpusavyje galima atskirti nebent išoriniais požymiais, bent jau TV projektai, pritraukiantys daugiau žmonių pradeda atsisukti į kokybę. Kaip antai Lietuvos talentai, neužiilgo Lietuvoje pasirodysiantis „X-factor", bei tie patys „Šok su manimi" arba „Tu gali šokti" eina link kompromiso, kuris leidžia ir paganyti akis ir nėra čestuškų fabrikai.

Mes norime matyti ir matome kylančias arba besiruošiančias užgimti tikrąsias Lietuvos žvaigždutes, kurios nori ir geba kurti kokybišką produktą. Tai nebūtinai vien alternatyvios muzikos kūrėjai, tokių stilių kaip indie-rock, folk-rock arba, galų gale, net ir electro, klubinės muzikos kurėjai, bet tiesiog žmonės, tikrai verti kitų įvertinimo dėl savo pastangų ir galbūt, duok Dieve, būsimo indėlio į Lietuvos muzikos kultūrą. Mes ne tik norime matyti, bet norime, kad išgirstumėte ir Jūs. Ir vertintumėte. Ir išsakytumėte savo nuomonę. Ir kritiką. Nes tokie dalykai yra itin sveiki, besiformuojančiam itin gero balso savininkės ar rusyje grojančio, nerealaus talento, gitaristo stiliui.

Nekomercinė, teisinga, šmaikšti ir rimta dviejų valandų trukmės laida dviprasmišku pavadinimu „Supernova" bus transliuojama  radijo stoties „Geras FM" eteryje. Laidos vedėju taps renginių organizatorius ir vedėjas, Tarptautinio Vilniaus choro narys, nepailstantis malti liežuviu Simonas Indrašius.

Laidos metu bus girdimas tiek tikras, tiek žurnalistų iš piršto laužtas pseudožinias, laukiama Jūsų nuomonės apie vieną arba kitą kylančią ar besileidžiančią žvaigždę, klausytojai turės galimybę išgirsti tikrų Lietuvos žvaigždžių pasakojimus apie jų karjeros pradžią, bus pristatomi NAUJI atlikėjai ir jų dainos, o klausytojai galės juos „palaiminti" arba „pasmerkti žūčiai" Lietuvos padangėje.

Pirmasis laidos svečias, dažniausiai humoristu pristatomas, Justinas Jankevičius. Tik nedaugelis žino, kad viešas humoras yra tik maža dalis jo užsiemimų. Ką veikia garsusis Jankevičius gyvenime, kuom yra susiijęs su televizija ir dar daugiau įdomybių tiesiai iš svečio lūpų.

Komentarai
Temos Radijas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt