Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 28d. 11:50

Studentų vakarėlyje didžiuosiuose miestuose dalyvavo kas septintas pirmakursis

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Iš beveik 30 tūkstančių šiemet įstojusių pirmakursių net kas septintas dalyvavo Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) organizuojamame pirmakursių vakarėlyje “Nauja pradžia”:...

Iš beveik 30 tūkstančių šiemet įstojusių pirmakursių net kas septintas dalyvavo Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) organizuojamame pirmakursių vakarėlyje “Nauja pradžia”: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose. Patiko? Nori dar? Prisijunk prie mūsų ir savo idėjas įgyvendink su JOD'u. Registruokis: www.jod.lt/stojimo-anketa . Mes tavęs laukiam!

„Nauja pradžia“ – tai vienintelis toks didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau ne vienerius metus vykstantis pirmakursių renginys, kuriuo siekiama greitesnio šiandieninių pirmakursių adaptavimosi miestuose ir glaudesnio naujųjų studentų bendravimo.

„Dar liepos mėnesį, kai tik pradėjome organizuoti renginį, būsimi pirmakursiai kreipėsi į Jaunimo organizacijos DARBAS didžiųjų miestų skyrius klausdami, kokia veikla mes užsiimame, kuo galime būti naudingi. Ne vienam padėjome susirasti būstą, konsultavome, kur gauti kokybiškas medicinos ar teisininko paslaugas, kitus, ieškojusius, kur save realizuoti, kvietėme įsitraukti į organizacijos veiklą“,- pasakojo JOD pirmininkė Ieva Kačinskaitė.

Vilniuje rugsėjo 27-osios vakarą pasirodė jaunimo pripažinimo sulaukusi grupė “Saulės kliošas” taip pat “Sobieski uogos” albumo autorius, vienas žymiausių Lietuvos didžėjų , DJ Manfredas o vakarą užbaigė St. Stereo.

Kauniečius linksmino smuikininkas, muzikos atlikėjas ir prodiuseris, kompozitorius Linas Adomaitis kartu su puikaus balso savininkėmis Akmėja ir Monika Linkyte. Taip pat vakarą pradėjo Kauno publikai galbūt dar mažai žinomas, bet Kėdainiuose jau spėjęs išgarsėti Dj Baltas. Vakarą užbaigė Silva ir Sima geriau Jums pažįstamos iš Zip FM – SiSi.

Klaipėdos jaunimui koncertavo nestandartinė grupė - tai aktoriai Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis bei muzikantas ir kompozitorius Stano. Taip pat didžėjai – Dj Mindaugėlis ir Dj Driu.

Šiauliuose pasirodė tarp jaunų žmonių spėjusi išgarsėti grupė – Tautinis Brandas bei jaunimui taip pat puikiai žinomas didžėjus Justin Beat.

Net 4 Lietuvos miestus sudrebinęs pirmakursių vakarėlis nepaliko nė vieno abejingo. Stebinantys dalyvių skaičiai tik įrodė, kad tai vienas šauniausių renginių pirmakursiams.

JOD dėkoja renginio partneriams ir rėmėjams: portalų tinklui "Interneto žinios", "Contex", europarlamentarui Viktorui Uspaskich, Seimo nariui Vytautui Gapšiui, JOD Garbės pirmininkui Viktorui Fiodorovui, Vilniaus m. savivaldybės Tarybos narei Ievai Kačinskaitei. Taip pat geriausiams didžiųjų miestų klubams - menų fakrikui LOFTAS Vilniuje, loftui GARGARAS Kaune, taip pat klubams FABRIK Klaipėdoje bei MARTINI Šiauliuose.

Organizatoriai:
Jaunimo organizacija DARBAS

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt