Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šunų kinkinių varžybos „Mero taurė-2014“

Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 1 dieną  Kauno rajone  vaizdingame Ežerėlio miške vėl liesis  emocijos, skambės juokas ir džiaugsmingos sportinių kinkomų šunų „dainos“. Čia jau ketvirtąjį kartą...

Gegužės 1 dieną  Kauno rajone  vaizdingame Ežerėlio miške   vėl liesis  emocijos, skambės juokas ir džiaugsmingos sportinių kinkomų šunų „dainos“.
Čia jau ketvirtąjį kartą sportininkai su savo keturkojais draugais varžysis dėl Kauno rajono Mero taurės.  Varžybose, be šeimininkų, dalyvaus Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos  sportininkai su savo augintiniais. Tarp jų ne vienas pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojas ar prizininkas.
„Mero taurė„ tai varžybos skirtos populiarinti  šunų kinkinių sportą  bei aktyvų laisvalaikį gamtoje, todėl šį kartą nepamatysite didelių kinkinių  disciplinų,  tačiau nudžiugins gausus BJW, BJM – dviratininkė, dviratininkas ir šuo, SC-1,SC-2 – paspirtuko su vienu ir paspirtuko su dviem šunimis rungtys, kroso su šunimis rungčių dalyviai.
Pradedantiems skirta nauja rungtis „Laimingas Šuo“, tai šunims veteranams ir  jauniems  šunims skirta rungtis.
Po pagrindinių startų vyks vaikų minikroso su šunimis varžybėlės, kuriose gali dalyvauti ir žiūrovai, o  šunis vaikams “paskolins“ sportininkai.
Varžybas vainikuos  daugiausia emocijų sulaukianti estafetė. Tai komandinė rungtis, kurioje dalyvauja 3 sportininkai su šunimis – pirmasis startuoja bėgikas, antrasis sportininkas su paspirtuku, trečiasis dviratininkas.
Varžybų žiūrovai, be tradicinių ir įprastų akiai šiaurinių veislių  šunų, varžybose turi unikalią galimybę susipažinti su greičiausiais, specialiai kinkinių sportui veisiamais šunimis – Aliaskos haskiais, Norvegų metisais, greisteriais, eurodogais.
Klubas „Fluidus“   po pagrindinių startų dovanoja minivaržybėles  Kauno rajono Pagynės vaikų namų, Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos ir Vilijampolės socialinės globos namų auklėtiniams.
Šventė žiūrovams nemokama, veiks lauko kavinė.
Kauno rajone šventės neatsiejamos nuo Kauno rajono savivaldybės aktyvios pagalbos.
Šis atvejis neišskirtinis – Kauno rajono savivaldybė ir meras Valerijus Makūnas jau 4 metai iš eilės globoja šį renginį .
Na o keturkojus sportininkus ne pirmi metai globoja Algirdas Gelžinis ir UAB "Kaivana".
Žiūrovus norinčius pamatyti ne tik startus, bet ir keturkojus sportininkus,  kviečiame rinktis ketvirtadienį, gegužės 1 d., 10,30  val.  Starto-finišo vieta Ežerėlyje, sąnkryža Kauno gatvė  - Kūjai - Agurkiškės.

Arnoldas Akelaitis
Lietuvos šunų kinkinių sporto federacija
Klubas „Fluidus“ prezidentas
+37061239965
www.mushing.lt

foto .P.Stravinsko

 
 
 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt