Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 14:33 , Atnaujinta: 2013 gruodžio 31d. 14:36

Sutikti Naujuosius galima ir po vandeniu

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Skaitytojas Miroslavas pasakoja, kaip netradiciškai galima sutikti Naujuosius. „Ankstų Gruodžio 31-osios rytą kartu su draugais sėdame į automobilius ir traukiame Žaliųjų ežerų...

Skaitytojas Miroslavas pasakoja, kaip netradiciškai galima sutikti Naujuosius.

„Ankstų Gruodžio 31-osios rytą kartu su draugais sėdame į automobilius ir traukiame Žaliųjų ežerų link. Bagažinėje – pripildyti oro balionai ir paruošta nardymo įranga.

Tai jau aštuntuosius metus skaičiuojanti mūsų tradicija – išlydėti senuosius ir simboliškai pasitikti Naujuosius metus po vandeniu. Anksčiau nardydavome Elektrėnuose, elektrinės jėgainės aušinimo kanale, kuriame, net esant minusinei lauko temperatūrai, vanduo neužšąla. Tačiau šį kartą pasirinkome nerti Žaliųjų ežerų vandenyse – per aštuonerius metus šiemet pirmąjį kartą ant ežero nebuvo nė skilties ledo.

Kaip ir kasmet, pirmiausia ant ežero kranto trumpai aptariame praėjusius metus, pasitikriname nardymo įrangą ir leidžiamės gilyn. Jau tradicija tapo, kad po vandeniu pastatome nedidelę kalėdinę eglutę ir išgeriame po gurkšnį šampano.

Žiemą Žaliųjų ežerų vanduo kaip niekad skaidrus – matomumas siekia iki 3 – 4 metrų penkių metrų gilyje. Trumpai apiplaukę ir apsižvalgę išneriame atgal kartu pasiimdami ir kalėdinę eglutę bei šampano butelį. Eglutė pravers kitų metų gruodžio 31-ąją dieną. Štai taip pradėję paskutiniąją metų dieną skubame namo, pas artimuosius, sutikti Naujųjų jau virš vandens“, - pasakoja Miroslavas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt