Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 12:48 , Atnaujinta: 2013 gruodžio 27d. 19:05

Šv. Kūčių dieną vilniečius džiugino Kalėdų seneliai visiškai nemokamai

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Kai už viską reikia mokėti, ne visi išgali išpydyti visos šeimos ir vaikų norus. Užsakyti Kalėdų senelį į namus gali sau leisti tik pasiturintys, tad šiais metais nusprendeme dž...

Kai už viską reikia mokėti, ne visi išgali išpydyti visos šeimos ir vaikų norus. Užsakyti Kalėdų senelį į namus gali sau leisti tik pasiturintys, tad šiais metais nusprendeme džiuginti šeimas ir vaikus nemokamai, be jokio materialaus ar nematerialaus atlygio.

Už pasakytą eilėraštį apdovanojame dovanomis, duodame saldainių, fotografuojamės, pabendraujam su vaikais ir suaugusiais, linkime linksmų švenčių ir stengiamės dovanoti kuo šilčiausias akimirkas. Per šv. Kūčių dieną padovanojome virš 100 dovanų ir daug kilogramų saldainių, dar planuojame testi šią akciją 25 ir 26 dienomis, pradžiuginti dar bent 300 šeimų. Būname viešuose vietose, taip pat užsukame atsitiktine tvarka pas žmones į namus, buvome Žirmūnų, Žvėryno, Lazdynų rajonuose. Žmonės lieka labai nustebę, kai kurie netgi išsigandę, manydami kad tuo iš jų nulupsime daug pinigų, daug žmonių bandė įbrukti pinigus, bet mes atsisakome, kiti tiesiog netiki, kad tai iš viso įmanoma, kad kas Kalėdų senelis užsuktų į svečius ir neimdamas jokių pinigų dovanotų dovanas ir laimės akimirkas. Sveikiname visus sutiktus ir gerai nusiteikusius žmones. Tai labai įdomi ir maloni patirtis. Matydami laimingus vaikų ir tėvelių, diedukų ir bobučių veidus užsikrauname patys gerų emocijų kurias dovanojame kitiems.

Šią nemokamą akciją organizavo buvęs verslininkas, patraukęs psichologijos kryptimi. 

Rolandas Gavenavičius: „Aš su tėvu buvome tikri kalėdų seneliai, o sesė ir mano draugė buvo nuostabios snieguolės.“

Linkime visiems linksmų ir laimingų švenčių. Tikime, kad geri darbai kada nors atsisuks tuo pačiu, tad ir jus skatiname daryti gerus darbus.

Nuoširdžiai Rolandas Gavenavičius, Ričardas Gavenavičius, Violeta Gavenavičiūtė ir Santa Neimanaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:09
05:12
30:48

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt