Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Talentinga provincijos mergaitė

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Pagėgių rajone gyvena būsima lietuviškos estrados primadona, be kurios neapsieina nė viena miesto šventė.

Pagėgių rajone gyvena būsima lietuviškos estrados primadona. Kornelija Lapiukaitė – vietinė žvaigždė, savo balsu širdį virpinanti kiekvienam Pagėgių ir aplinkinių rajonų gyventojui. Be šios jaunosios dainininkės neapsieina nė viena miesto šventė.

16-metė Kornelija – vienturtė mechaniko ir pardavėjos dukra. Niekur profesionaliai nesimokiusi dainuoti ji skina laurus įvairiuose dainų konkursuose.

„Man nereikia įdėti pastangų dainuojant, viskas pavyksta savaime. Muzika yra manyje“, – sakė Kornelija.

– Kada pradėjai dainuoti?

– Kiek pamenu vos pradėjusi lankyti darželį, tai yra 6 metukų. Darželyje ir pradinėse mokyklos klasėse lankiau choro repeticijas. Ko gero, taip ir prasidėjo mano kelias į muziką.

– Solinį tavo pasirodymą pirmą kartą išvydome vos prieš dvejus metus. Negi anksčiau niekas nepastebėjo tavo talento?

– Solo pradėjau dainuoti prestižiniame miesto vokaliniame instrumentiniame ansamblyje „Kadagėlis“. Ansamblio vadovai išgirdę mano balsą nustebo, kad niekur negirdėjo manęs dainuojančios. Iki tol lankiau tik chorą, ten visi buvo lygūs, todėl išsiskirti ir „pasirodyti“ neturėjau galimybių.

– Taigi, galima sakyti kad karjerą pradėjai vos prieš keletą metų, tačiau jau esi laimėjusi ne vieną prizą. Kuris tau svarbiausias?

– Iš tieų galiu pasigirti nemenkais laimėjimais šioje srityje. Esu netgi laimėjusi Baltarusijoje vykusį konkursą „Juodber juodberel“. Tačiau įsimintiniausias man pirmasis apdovanojimas, kurį pelniau mokykloje vykusiame talentų konkurse. Gal skamba juokingai, tačiau man buvo labai svarbu įrodyti aplinkiniams, jog nesu viena iš daugelio, o sugebu dainuoti ir tai darau geriau nei kiti.

– Ar pati kuri dainas?

– Aš ne kuriu, aš jaučiu dainas. Netgi galėčiau pasakyti, kad ne aš renkuosi dainų žodžius, o jie mane.

– Įdomu, įdomu.. apie ką gi tavo dainos?

– Daugiausia, žinoma, apie meilę. Tačiau mano repertuare yra dainų ir apie bulviakasį ir apie mano mylimą karvutę Margę.

– Ateitį tikriausiai sieji su muzika?

– Nenoriu nieko įžeisti, tačiau nemanau, kad Lietuva pasirengusi mano kūrybai, todėl planuoju brautis į užsienio rinką. Baigusi mokyklą palnuoju važiuoti į Angliją, ten dirbsiu ir bandysiu dalyvauti atrankose, kur mane, tikiuosi, pastebės prodiuseriai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt