Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teatras pasitiko parako kvapu ir krintančiomis lempomis (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Neišsigąskite, tai nėra techniniai nesklandumai ar išpuolis prieš teatrą. Tai jaunų aktorių judėjimo „No Theatre“ pasirodymas. Sekmadienio vakarą jie siūlė nešalti lauke ir kvietė į svečius – teatralizuotą koncertą – „No Concert“.

Neišsigąskite, tai nėra techniniai nesklandumai ar išpuolis prieš teatrą. Tai jaunų aktorių judėjimo „No Theatre“ pasirodymas. Sekmadienio vakarą jie siūlė nešalti lauke ir kvietė į svečius – teatralizuotą koncertą –  „No Concert“.

Režisierius ir aktorius Vidas Bareikis sukūrė visiškai nelogišką ir neturintį siužeto vaidinimą. Visa jauna kompanija – Eglė Špokaitė, Indrė Lencevičiūtė, Emilija Latėnaitė, Elzė Gudavičiūtė, Marius Repšys, Dovydas Stončius, Vainius Sodeika, Ainis Storpirštis, Vidas Bareikis – visi jie įrodė, kad sukurti ir parodyti gerą pasirodymą galima ir tam nereikia nusistovėjusių taisyklių, siužeto. Režisierius bene viską „sulaužė“. Ir turime absurdišką pasirodymą, kuris itin mielas ausims (didžiąją dalį girdėsime aktorių muzikinius sugebėjimus), tiek vizualine prasme – minimalus apšvietimas, kuris yra itin dramatiškas, minimalizmas scenoje.

Visas scenarijus paremtas muzika, o vaizdai šįkart yra antraeilė stiliaus detalė. Ne itin žavėjo 4 šūviai iš revolverio (salė kaskart krūptelėdavo), ne dėl to, kad garsas dar ilgai spengė ausyse (kas buvo pirmose eilėse, tas sutiks), o todėl, kad tai jau daugelį kartų matyta kituose pasirodymuose. Nematyta detalė – spektaklio metu nukrito šviestuvas. Tai tikrai buvo netikėta ir suveikė – žiūrovai ėmė šnekučiuotis, ar tai scenarijaus dalis, ar netikėta nelaimė. Viso spektaklio (teatralizuoto koncerto) metu vyravo rytietiška tema –buvo galima įžvelgti Briuso Ly gyvenimo filosofiją, poetę, kuri pasirodydavo ne laiku ir ne vietoje, gimtadienį švenčiantį žmogų ir kitus stereotipus. Nepabijota sarkastiškai pasišaipyti iš mirties ir gyvenimo stereotipų.

Valanda neprailgo, publika liko patenkinta ir ovacijomis ilgai džiugino bei šildė aktorių širdis.

VIDEO: no concert trailer.mpg
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt