Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2013 vasario 24d. 06:23

TEDxISM kartu su žinomais visuomenės veikėjais iš naujo bandys išrasti ratą

Po puikaus debiuto 2012-aisiais, šiemet TEDxISM startuoja antrą kartą. Šių metų tema – „Circles we make“. Nors ir yra sakoma, kad rato iš naujo neišrasi, organizatoriai...

Po puikaus debiuto 2012-aisiais, šiemet TEDxISM startuoja antrą kartą. Šių metų tema – „Circles we make“. Nors ir yra sakoma, kad rato iš naujo neišrasi, organizatoriai pasistengs tai padaryti: (iš)(at)(su)rasti ką nors naujo – idėjas, įrankius ar visiems žinomus, tačiau nepelnytai pamirštus dalykus.

TEDx renginys – tai mažesnė versija pasaulyje gerai žinomos TED konferencijos, kurios pagrindinis tikslas – skleisti prasmingas idėjas, įkvepiančias inovacijas bei skatinančias minčių laisvę.

Šių metų kovo 7 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentai šimtui žmonių suteiks galimybę išgirsti gerai žinomus žmones, tarp kurių bus Remigijus Šimašius, Artūras Račas, universiteto bendruomenės nariai, o taip pat ir svečiai iš užsienio. Iš viso 8-9 pranešėjai, kiekvienas per 18 minučių, pasidalins savo idėjomis, galinčiomis pakeisti mūsų požiūrį į pasaulį. Taip pat konferencijos dalyviai stebės TEDTalks filmukus bei du nenuspėjamus performansus.

Dėmesio: griežtos TEDx taisyklės renginį stebėti leidžia tik 100 žmonių, o registracijos laukite nuo vasario 25 dienos.

Daugiau informacijos www.tedxism.lt bei Facebook puslapyje: http://www.facebook.com/tedxism

Temos: 1 TEDx

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt