Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Telšiai 2014 m. Pasaulio futbolo čempionato finalines rungtynes stebėjo amfiteatre

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 13 d. futbolo klubo FC „Džiugas“ iniciatyva, Telšių miesto amfiteatre, pirmą kartą buvo suorganizuotas Pasaulio futbolo čempionato finalinių rungtynių žiūrėjimas tarp...

Liepos 13 d. futbolo klubo FC „Džiugas“ iniciatyva, Telšių miesto amfiteatre, pirmą kartą buvo suorganizuotas Pasaulio futbolo čempionato finalinių rungtynių žiūrėjimas tarp Vokietijos ir Argentinos komandų per didžiulį ekraną.

Dar neprasidėjus rungtynėms jau iš anksto žiūrovai rinkosi į amfiteatrą ir užsiėmė sau patogiausias vietas. Taip pat buvo galima pastebėti, kad susirinkę sirgaliai pasidalino į dvi stovyklas kurie vieni aistringai palaikė Argentinos komandą, o kiti Vokietijos.

Smagu buvo girdėti kaip susirinkę aistruoliai emocingai palaikė savo mylimas komandas ir kai komandoms nepavykdavo pasižymėti, kaip nuaidėdavo nusivylimo šūksniai.

Pasibaigus pirmajam rungtynių kėliniui, TAFF vaikų ir jaunimo bei masinio futbolo komiteto pirmininkas Vacys Butkus susirinkusiems aistruoliams organizavo keletą rungčių, kur nugalėtojai buvo apdovanoti vertingais prizais.
Buvo spiriami trys kamuoliai kuriuos turėjo sugauti žiūrovai ir atsinešti ant scenos. Visus tris kamuolius sugavo jauniausi dalyviai.

Pirmosios užduotIES dalyviai turėjo užrištomis akimis pataikyti į mažus vartelius iš 5 m., čia deja nė vienam dalyviui nepavyko pasižymėti. Antrojoje užduotyje turėjo 5 kartus apsisukti aplink bokštelį ir kamuolį pasiųsti į vartus. Šioje rungtyje tik 2 dalyviam pavyko tiksliai pasižymėti. Ir paskutinėje rungtyje dalyviai turėjo smūgiuoti kamuolį, kad jis įskrietu į vartus ore. Čia taip pat visiems 3 dalyviams nepavyko pasiųsti kamuolį į vartus. Po šios rungties paaiškėjo, kad du dalyviai surinko po lygiai taškų, tad teko jiems parodyti savo sugebėjimus žongliruojant kamuolį. Šioje rungtyje pranašesnis buvo Kipras Jankauskas kuris ir tapo nugalėtoju. Jam buvo įteikti FC „Džiugas“ firminiai marškinėliai ir magnetukai bei pakvietimas į SUMMER MUSIC 2014 Open air festivalį Varniuose. Antrajai ir trečiajai vietai taip pat atiteko FC „Džiugas“ magnetukai ir pakvietimai SUMMER MUSIC 2014 Open air festivalį.

Po šių rungčių taip pat į sceną buvo kviečiami vyriausias ir vyriausia, bei jauniausias ir jauniausia žiūrovai kuriems buvo įteikti FIFA ženkliukai.

Galima teigti, kad šis renginys pasiteisino šimtu procentų ir kad Telšių bendruomenei reikia tokių renginių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt