Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tradicinė Kukečių seniūnijos šventė įrodė, kad ir kaimo žmonės moka linksmintis

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Kone kiekvieną dieną tai vienur, tai kitur girdime: prasigėręs, degradavęs kaimas. Bet juk iš tikro taip nėra. Prasigėrę būna girtuokliai. O kaimas buvo, yra ir bus. Kad kaimo žmonės moka nuoširdžiai linksmintis, jau devintą kartą parodė tradicinė Kukečių seniūnijos šventė „Piliakalnis senas mums praeitį mena“.

Kone kiekvieną dieną tai vienur, tai kitur girdime: prasigėręs, degradavęs kaimas. Bet juk iš tikro taip nėra. Prasigėrę būna girtuokliai. O kaimas buvo, yra ir bus. Kad kaimo žmonės moka nuoširdžiai linksmintis, jau devintą kartą parodė tradicinė Kukečių seniūnijos šventė „Piliakalnis senas mums praeitį mena“ prie vaizdingojo Piliuko, vienoje gražiausių rajono vietų.

Po labai neilgų valdžios atstovų kalbų žmones linksmino Kukečių kaimo merginų popgrupė, Kražių moterų ir vyrų ansambliai, Mockaičių dainuojančios damos. Sutrypti šaunią polką pakvietė ir to paties kaimo liaudiškos muzikos kapela. Daugiausia plojimų sulaukė kuketiškių ansamblis „Vakarė“, vadovaujamas Genutės Penikienės. Na,o seniūnė Meilutė Masalskienė vienu metu buvo visur – ir prie svečių, ir prie verdamos reto skonio bei kvapo „šiurpės“, ir tarp šokėjų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt