Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakinių atlaidai ir Spalvojųtų šypsenų šventė - jau savaitgalį

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 2 - 8 d. Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje vyks Trakų Dievo Motinos, Trakinių, atlaidai.

Rugsėjo 2 - 8 d. Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje vyks Trakų Dievo Motinos, Trakinių, atlaidai.

Pagrindinė atlaidų diena bus sekmadienis, rugsėjo 4d., kuomet minint stebuklingojo Mergelės Marijos paveikslo karūnavimą, aikštėje prie Trakų bažnyčios, įvyks „Spalvotųjų šypsenų šventė“. Tai yra pirmas bendruomeninis renginys, įvyksiantis parapijos jaunimo iniciatyva.

Šventė vyks aikštėje prie parapijos namų (Sodų g. 8 A), kur jau nuo 11 val. iki vakaro koncertuos Trakų krašto vaikų, suaugusiųjų kolektyvai ir svečiai: Eglė Jarmolavičiūtė, ONSA, Kafka, Bernardinų šlovinimo grupė “TAU”, Sounds in G, Linas Adomaitis, TKR DJ Team ir kiti. Trakų miesto gyventojus ir miesto svečius kvies prisijungti ir renginio metu organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, talentų mugė, vaišės bei parapijos jaunimo organizuojami žaidimai.

Širdis į širdį, šypsena į šypseną” - tokiu šūkiu renginio organizatoriai kviečia visus prisijungti prie dalyvavimo šventėjo bei jos rengimo. „Norime, kad kuo daugiau parapijiečių, miesto svečių taptų aktyviais šventės dalyviais: kviečiame būtent Jus prisidėti prie savanorių būrio, ruošti dekoracijas, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, pasidalinti kulinariniais gebėjimais ruošiant vaišes, talentų mugėje atskleisti savo galbūt dar niekam nežinomus sugebėjimus“ – skatino šventės organizatoriai.

Kas yra atlaidai?

Žodis „atlaidai“ - byloja apie atleidimą. Bažnyčioje vykstantys atlaidai yra susiję ne vien su nuodėmių atleidimu, bet ypatingai su laikinosios bausmės už padarytas nuodėmes atleidimu Dievo akivaizdoje. Tai ir yra esminė bet kurių atlaidų prasmė. Be to, atlaidų laikas tampa puikia proga pasirūpinti ne vien tik savo asmeniniu nuskaistinimu, bet taip pat ir Dievo malonių meldimu artimiesiems, draugams, tiems, kurių čia žemėje jau nebėra.

Reporterė Izabelė Pukėnaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt