Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Turkijos žvaigždė Serdar Ortač uždainavo lietuviškai (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar ne taip seniai Turkijos Lietuviai savo Facebook anketose dalinosi vido klipais, kur žinomas Turkijos pop muzikos atlikejas Serdar Ortač dainuoja lietuviškai.

Dar ne taip seniai Turkijos Lietuviai savo Facebook anketose dalinosi vido klipais, kur žinomas Turkijos pop muzikos atlikejas Serdar Ortač dainuoja lietuviškai. Šiandien jau galime išgirsti tris lietuviškai atliekamas dainas: Isim Olmaz kūrinį Nieko bendra, atliekamą su Mini Me, ypatingai populiarią dainą Šėtonas ir romatiškąją Toluma.

Prisipažinsiu, kad paklausti, kas jį privertė uždainuoti lietuviškai net pamiršau, o gal tiesiog padariau prielaidą. Ne pasalaptis, kad dar neseniai Turkijos žiniasklaida skelbė, jog Serdar Ortač susižadėjo su lietuvaite Asta. Serdar patvirtino, kad jo ketinimai vesti Astą buvo tikrai rimti, tačiau šiuo metu jie jau nebe drauge. Į detales Serdar Ortač nesileido, trumapai atsakė, kad viskas baigta ir jo naujosios dainos tikrai nesusijusios su Asta.

Nors Asta ir Serdar nebe drauge, tačiau Serdar labai gražia lietuvių kalba dainuoja populiariausias dainas, tiesa jas dainuoti moko nebe Asta, o Lietuvos turkas Sezzy, o populiariųjų dainų Šėtonas bei Toluma žodžius į lietuvių kalbą išvertusi Justina Žurauskaitė.

Serdar, paklaustas, ar sunku buvo išmokti jo dainų žodžius lietuviškai, pasakoja, kad pirmosios dainos Nieko bendro mokėsi iš iš Sezzy elektroniniu paštu atsiųsto įrašo jo klausėsi daugybę kartų, taip ir išmoko dainuoti, o tai, kad kitos dvi dainos suskambo lietuviškai - jau Justinos nuopelanas. Su Justina Serdar susipažino Facebook, Justina atsiuntė ir fonetinius lietuviškų vertimų skriptus, kurie Serdar padėjo taisyklingiau tarti lietuviškus žodžius. Daininkas nepagaili komplimentų ir mūsų kalbai, jis sako, kad tai emocinga kalba.

Lietuvių kalbos tarimą šlifuoti padėjo ir Stambule gyvenantys Serdar draugai lietuviai. Daininikas, paklaustas ar lankėsi Lietuvoje, atsakė, kad iki šiol tokios galimybės neturėjo, tačiau ketina aplankyti Vilnių. Be to, kad jam patinka lietuvių kalba, jis turi nemažai draugų lietuvių, todėl apsilankymas Lietuvoje - jo planuose.

Paklaustas, ar dar ketina kurti lietuviškų dainų, užsiminė, kad tai tik pradžia, ir jį be galo domintų galimybės bendradarbiauti su Lietuvos atlikėjais.

Užbaigdamas Serdar linkėjo, kad Lietuvos atlikėjų atliekama muzika populiarėtų ir taptų žinoma visoje Europoje.

VIDEO: Nieko bendro & Serdar Ortac & Sezzy & Mini Me 110 02
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt