Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tyrėjų naktis kviečia į magišką mokslo pasaulį

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus planetariume pristatytas projektas “Tyrėjų naktis 2010”. Projekto dalyviams, visuomenės ir žiniasklaidos atstovams organizuotame renginyje svečius pasitiko ir į magišką...

Vilniaus planetariume pristatytas projektas “Tyrėjų naktis 2010”. Projekto dalyviams, visuomenės ir žiniasklaidos atstovams organizuotame renginyje svečius pasitiko ir į magišką mokslo pasaulį kvietė žinomas televizijos laidų personažas, enciklopedistas Gustavas. Susirinkusius suintrigavo Vilniaus universiteto teatro dramos trupės “Minimum” suvaidinta spektaklio “Sparnai” ištrauka. Šis teatralizuotas vaidinimas apie mokslininką bus vienas iš daugelio Tyrėjų nakties renginių rugsėjo 24-ąją. Įspūdinga ir užburianti buvo kito Tyrėjų nakties dalyvio – Planetariumo programa. Ją penktadienį nuo 18 valandos visi norintys kaip ir kitus šio projekto renginius galės pamatyti nemokamai.

Tyrėjų naktį visus, kurie nori į mokslą ir mokslininkus pasižiūrėti iš arti, o gal ir patys pabūti tyrėjais kviečia Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga kartu su Vilniaus universitetu, Kauno technologijos universitetu, Lietuvos energetikos institutu, Socialinių inovacijų institutu. Iki vėlyvos nakties bus atviros tyrimų laboratorijos, kur vyks įvairūs eksperimentai, konkursai, varžybos, šou, parodos. Patyrinėti žvaigždėtą dangų bus galima Molėtų astronomijos observatorijoje, o pabandyti klonuoti augalus Vilniaus universiteto Botanikos sode. Dauguma mokslo įstaigų numatė specialias programas vaikams.

Tyrėjų naktis Lietuvoje rengiama jau šeštą kartą. Ja siekiama suartinti visuomenę ir mokslininkų, tyrėjų bendruomenę, keisti įsigalėjusius stereotipus apie mokslininkus, paskatinti jaunimą domėtis mokslu. Šiemet “Tyrėjų naktis 2010” vienu metu, rugsėjo 24-ąją vyks 32 Europos šalyse.

Daugiau informacijos rasite adresu www.tyrejunaktis.lt

Kontaktinis asmuo

Jūratė Ūsienė

Jaunųjų mokslininkų sąjunga

Tel. 8600 58 4 58

E. paštas jurate@skc.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Naktis
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt