Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 20d. 18:42

Užupio gimnazija kviečia į alternatyvios muzikos koncertą

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Lietuvos moksleivių sąjunga – vienintelė visus šalies moksleivius vienijanti organizacija - šiais metais inicijuoja tradicinį ir jau šeštą kartą rengiamą muzikos renginį „Alternatyva“.

Lietuvos moksleivių sąjunga – vienintelė visus šalies moksleivius vienijanti organizacija - šiais metais inicijuoja tradicinį ir jau šeštą kartą rengiamą muzikos renginį „Alternatyva“.

„Alternatyva" - tai nestandartinis ir į jokius rėmus nepatalpinamas reginys, kurį organizuoja Vilniaus Užupio gimnazijos moksleiviai. Pagrindinis koncerto tikslas - platinti ir atgaivinti gyvą muziką moksleivių tarpe. „ Alternatyva“ padėjo išgarsėti tokioms jaunimo tarpe populiarioms grupėms, kaip „Arklio Galia“ ar „Garbanotas Bosistas“.

Pirmą kartą organizuota „Alternatyva“ atrodė per daug optimistiška idėja. Niekas nesitikėjo, kad susirinks sausakimša salė, o atlikėjai jausis kaip profesionalai (ar net daužys gitaras!!!). Juk vis dėl to šiame koncerte grojančios grupės - tai studentų arba mokinių kolektyvai, grojantys dažniausiai alternatyvią muziką, iš ko ir kilo renginio pavadinimas. Susilaukęs didžiulio pasisekimo, šis įvykis tapo tradiciniu, ir, ko gero, didžiausiu Vilniaus miesto tarpmokykliniu renginiu.

Be jau minėto – pagrindinio - tikslo - atgaivinti gyvą muziką, renginys turi ir keletą kitų idėjų. Pirmiausia - tai puiki proga praplėsti savo akiratį, išgirsti bendraamžių grupes, kurios, gal būt, po kelių metų išgarsės. Renginio organizatoriai taip pat stengiasi paneigti stereotipą, kad šiais laikais linksmintis be alkoholio - neįmanoma. Pačioms grupėms tai proga pasireklamuoti ar tiesiog linksmai praleisti laiką grojant nuotaikingai publikai.

Šįmet į Alternatyvoje dalyvaus šios grupės: „Saulės Kliošas“, „Ai šeip bičiukai“, „RoadKill“, „Saulės Broliai“.

Koncertas vyks kovo 23 d. Vilniaus Užupio gimnazijos patalpose (Krivių g.10)

BILIETO KAINA SIMBOLINĖ : 3 LT http://www.facebook.com/events/398975586796206/ Aplankyk renginio svetainę Facebook'e ir spausk "Dalyvauti"! Bilietų kiekis gali būti ribotas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt