Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 26d. 07:56

Vaikų globos namų auklėtiniams skirtas renginys skatino vaikams padėti ne tik finansiškai, bet ir juos įtraukti į aktyvią veiklą

Vasario 23d. 15 val. Kauno klube „Combo“ vyko labdaringas renginys, skirtas vaikų globos namuose augantiems vaikams. Aktyviai leisti laiką globotiniai pradėjo dienos pradžioje....

Vasario 23d. 15 val. Kauno klube „Combo“ vyko labdaringas renginys, skirtas vaikų globos namuose augantiems vaikams.

Aktyviai leisti laiką globotiniai pradėjo dienos pradžioje. Jie buvo mokomi šokti ir daryti rankdarbius. Papietavę, užsakytu transportu buvo atvežti į beveik 3 valandas trukusį koncertą. Vykusį renginį stebėti galėjo ne tik vaikai, susirinkę iš trejų globos namų, bet ir geranoriški Kauno miesto gyventojai, kadangi surinkti pinigai už jų pirktus bilietus buvo padovanoti vaikams.

Susirinkę vaikų globos namų auklėtiniai bei bilietus įsigyję asmenys klausėsi scenoje pasirodžiusių atlikėjų: Skaistės ir Vaido, Donato Baumilo, Martyno Beinerio, „Naujųjų pupyčių“ ir Kauno studentiško choro dainų. Taip pat stebėjo šokius, kuriuos dovanojo Kauno kolegijos aktyvių studentų klubas „Let‘s go“. Koncertą vainikavo Lino Kleizos labdaros ir paramos fondo vaikams dovanotas tortas bei krepšinio kamuoliai, kuriuos gavo kiekvienas renginyje dalyvavęs vaikų globos namų auklėtinis.

Labdaringą renginį organizavę Ritos Garbaravičienės vaikų labdaros ir paramos fondas bei laisvalaikio ir sporto renginių organizatorius „Let‘s go“ teigia, kad tokiu būdu siekia paremti vaikus ne tik finansiškai, bet ir įtraukti į aktyvią veiklą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt