Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 31d. 19:22

„Vandens nepraleidžianti“ poezija su Giedriumi Savicku

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Trečiadienį įvyko „Waterproof poetry“ („Vandeniui nepralaidžios poezijos“) vakaras, kurio kaltininkas buvo Giedrius Savickas.

Šį trečiadienį įvyko „Waterproof poetry“ („Vandeniui nepralaidžios poezijos“) vakaras, kurio kaltininkas buvo Giedrius Savickas. Vakaro metu, intelekto nepaliestos poezijos skaitymui pritarė pianino garsai... O viskas prasidėjo taip:

iš užuolaidų tik galvą iškišęs Giedrius tarė: „Informacija keleiviams norintiems vykti... info... info... info... info...“ prieš publiką dabar jau stovėdamas visu kūnu Giedrius tęsė SEL'o dainos „Informacija“ interpretaciją.

Be šio kūrinio pasirodymo metu taip pat skambėjo tokių Lietuvos estrados ryklių kaip „69 danguje“, NEO, „Pikaso“, Berneen, Deivydo Zvonkaus, Radži, Baggy B kūriniai. Kurių pavadinimai ne ką mažiau spalvingi. Salėje gana gausiai susirinkusi publika galėjo klausytis „Meilės simfonijos“, „Sombrero“, „Gražioj šaly“, „16 metų“, „Čiuožki“ ir kitų ne tik pavadinimais bet ir savo turiniu turtingų kūrinių.

Po itin turiningų eilučių ar kūrinių pabaigose „Tamstos“ klubo patalpos būdavo užpildytos juoku ir aplodismentais. Bet vienas kūrinys sukėlė juoko bangą dar net neprasidėjęs. Giedriui ištarus pavadinimą „Ką daryt?“ nesijuokiančių nebuvo.

Taigi vakaro eigoje nuskambėjus 17 kūrinių, aktorius Giedrius Savickas išrėžė nuoširdžią ir dėkingumo pilną kalbą visiems susirinkusiems, o atsisveikinimui skambėjo legendinis „Kardiofono“ kūrinys – „Kalėdų eglutė“.

Po paskutinio pasirodymo akcento ir paskutinių plojimų vakaro šeimininkui Giedriui, šypsenomis pasipuošusi publika pamažu skirstėsi, vieni besiskųsdami trumpa programa, kiti cituodami ką šiandien išgirdę, treti su nuo veido niekaip nenulipančiomis šypsenomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt