Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Varžybos „Rat race“: laikas parodyti, kas geriausiai pažįsta Kauno gatves

Šaltinis: 15min
0
A A

Vienos populiariausių orientacinių automobilių varžybų Kaune, RAT RACE, kviečia visus, nebijančius iššūkių, pasinerti į dar vieną nepakartojamą nuotykį. ARTĖJANTIS RENGINYS –...

Vienos populiariausių orientacinių automobilių varžybų Kaune, RAT RACE, kviečia visus, nebijančius iššūkių, pasinerti į dar vieną nepakartojamą nuotykį. ARTĖJANTIS RENGINYS – GEGUŽĖS 16 DIENĄ!

Kaip ir visada, pažadame Jums nepamirštamą vakarą iš naujo pažįstant savo miestą – Kauną, gerai leidžiant laiką ir, be abejonės, laimint vertingus prizus. PRIZINIS FONDAS NET 6000LT!

RAT RACE varžybų principas nepakito – kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (nuo 2 iki 5 žmonių) pateikiamos įvairios originalios, linksmos bei loginio mąstymo reikalaujančios užduotys, kuriomis užšifruotos įvairios Kauno miesto vietos. Dalyviai privalo išspręsti kuo daugiau užduočių bei aplankyti kuo daugiau objektų per nustatytą laiko limitą.

Norint dalyvauti „Rat Race“, Jums tereikia automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti kad ir tris – taisyklės to nedraudžia), taip pat fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruoti puslapyje www.ratrace.lt (kaina – 50 Lt ekipažui) ir GEGUŽĖS 16 DIENĄ, 19:00-19:30  ATVYKTI Į PRAMONĖS PROSPEKTE ESANČIĄ PRISMOS PREKYBOS CENTRO AIKŠTELĘ (PRAMONĖS PR.6). Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė – 60 Lt ekipažui. Atsiminkite, kad kiekvieną ekipažą turi sudaryti nuo dviejų iki penkių žmonių, kiekvienas dalyvis privalo laikytis visų kelių eismo taisyklių. Už bet kokį pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!

Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis bet ko, tad jei nesate pasirengę iššūkiams – ši pramoga ne jums.

Kaip visada varžybų nugalėtojai bus gausiai apdovanoti RAT RACE rėmėjų prizais. Rėmėjų kaip niekada daug: Tarzanija, Romuva, Shmutke, Sticky.lt, Saudom, CropShop, Rokenbau, Lazertronas, Kartlandas, Vetoil, PizzaToGo, RIO arena, Lapinas, Ryšių kiemelis, ISM universitetas, Kauno Diena.

Pasidalinti varžybų įspūdžiais kviečiame į Ryšių kiemelį, kur paskelbsime varžybų rezultatus bei apdovanosime nugalėtojus.

Temos Laikas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt