TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vėjas nesugebėjo nupūsti LNK projekto „KVIEČIU ŠOKTI“ dalyvių skrybėlių (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant rudeniui, kai Neris tampa nebe tokia, rami o gėlių žiedlapiais užrašyti meilūs žodžiai pamažu blanksta, vėlų antradienio vakarą, rugpjūčio 16d.nemažiau spalvingi ir elegantiški LNK „Kviečiu šokti“ projekto dalyviai mojavo savo dailiomis ir įvairiaspalvėmis skrybėlėmis ir kėlė šampano taures už sėkmę šiame projekte.

Artėjant rudeniui, kai Neris tampa nebe tokia, rami o gėlių žiedlapiais užrašyti meilūs žodžiai pamažu blanksta, vėlų antradienio vakarą, rugpjūčio 16d.nemažiau spalvingi ir elegantiški LNK „Kviečiu šokti“ projekto dalyviai mojavo savo dailiomis ir įvairiaspalvėmis skrybėlėmis ir kėlė šampano taures už sėkmę šiame projekte.

Laive „Ryga“ susirinkę dalyviai mielai dalinosi įspūdžiais ir teigė, jog šiaip ar taip kojos virpės žengiant į didžiąją sceną.

Artėjant antrajam projekto „Kviečiu šokti“ sezonui, kuris prasidės rugsėjo pradžioje, penkiolika naujų porų suksis šokių ritmais LNK eteryje. Vienas iš praėjusio sezono dalyvių, kuris šį kartą taps komisijos nariu ir negailės šmaikščių komentarų poroms, tai – Aistis Mickevčius. Teigiantis, jog kritikuoti ir vertinti yra visada lengviau. Pasak aktoriaus, mėgstamiausi šokiai yra gulėjimas ant sofos, nes tuomet ir kojų neskauda ir atmosfera ne tokia įtemta. Vis dėlto paklausus apie šio projekto favoritus, jis išduoda, kad aktoriai turėtų nugalėti arba bent jau užimti prizines vietas.

Pradėjus grožėtis nuostabiu vaizdu plaukiant Nerimi buvo pastebėti keli dar vis besideginatys šalia Neries žmonės, kurių figūros ir veidai atitiko projekto dalyvių profilius. Taigi į laivą buvo kviečiami saulėje įdegę Andrius Butkus ir Erika Vitulskienė, bei Karolina Liukaitytė su savo partneriu Dainiumi Dimša.

Vakaro vedėjas Rolandas Vilkončius su kolege Rasa pateikė projekto dalyviams vis naujų užduočių. Kiekviena pora turėjo parodyti porą šokio elementų, prieš išsitraukiant savo poros numerį, o šmaikštumo ir kritikos negailėjo būsimasis komisijos narys Aistis. Tris gražiausias skrybeles jis išrinko: A. Butkaus, A.Ukso ir žavingosios dainininkės Mios beretė susilaukė pagyrimų. Ekspresyviausi šokėjai buvo projekto naujokai Andrius Dimša ir Karolina Liukaitytė.

Praplaukinat „Ūkio banko“ areną buvo pastebėtas baltas kateris, kuris vis suko ratus aplink „Kviečiu šokti“ dalyvių laivą. Mėgaujantis šampanu ir skambant sambos ritmams, „Kviečiu šokti“ projekto vedėjas pastebėjo kateryje matytus veidus. O gi vakaro intriga tapo Ievos Šimukauskienės ir Adomo Morkūno nuostabus šokis stebint kitiems projekto dalyviams, jie turėjo parodyti, kaip puikiai moka šokti, o ne tik žerti komentarus naujokams.

Žavingai ir artistiškai šoko Irena Starošaitė, bei jos jaunasis partneris, o vakaro naujokėmis pramintos studentės, seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės šokių projekte dalyvaujančios su savo partneriais Rimvydu Černajumi bei Ovidijumi Andriekumi žadėjo atkleisti puikius sugebėjimus ir šokių aikštelėje.

Vakaro peizažo fone šalia Baltojo tilto bendrąją nuotrauką puošė ir kiti LNK „Kviečiu šokti“ dalyviai: Baiba Skurstenė, Vaidas Baumila, Erika Vitulskienė, Radvilas Bubelis, Irena Starošaitė, Eimutis Kovščiauskas ir kiti būsimi projekto dalyviai.

Grįžę laivu šalia Mindaugo tilto visi mielai dalinosi įspūdžiais, vaišinosi šampanu, o damų rankose nešamos skirtingos gėles, derėjo prie vakaro akcento - skrybėlių. Visa tai puikiai nuspalvino šiltą ir jaukų vasaros vakarą o Neries vanduo nekėlė didelių bangų.

Taigi, pasitinkant naująjį projekto „Kviečių šokti“ sezoną, linkėčiau aikštelėje kelti šėlstančias audras su vakarinės saulės atspindžiais ir nepamiršti skrybėlių, kai reikės suktis čia-čia ar sambos šokių ritmais.

Parengė : Agnė Straigytė

Vytauto Pilkausko nuotraukos

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt