Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 23d. 08:49

Verta išgirsti: The Dominoes

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Vėlų trečiadienio vakarą, klubas „Tamsta" prisipildė melancholiško ir jaukaus skambesio, kurį sukūrė grupė The Dominoes. Nors judesio scenoje nebuvo daug, bet du vaikinai,...

Vėlų trečiadienio vakarą, klubas „Tamsta" prisipildė melancholiško ir jaukaus skambesio, kurį sukūrė grupė The Dominoes. Nors judesio scenoje nebuvo daug, bet du vaikinai, neretai vadinami multi-instrumentalistais, sugebėjo išlaikyti publikos dėmesį nuo pirmos iki paskutinės koncerto minutės.

Pirmojoje vakaro dalyje – gitarų muzika, perkusijos ritmas ir vokalas susiliejo į natūralų ir tarytum išgyventą skambesį. Antroji dalis – visiškai kitokia, ne tik instrumentalu, bet ir nuotaika. Labai savitas grupės stilius žavi įvairove, vaikinai scenoje sugeba suvaldyti ne tik gitarą, bosą bei vokalą, bet ir perkusiją bei kompiuterį. Nuskambėjus paskutiniems akordams ir atlikėjams palikus sceną, klube dar labai ilgai netilo plojimai. Elektroninė muzika, jungiama su akustika, suteikia platų ir įdomų kūrybos kelią, kaip teigia duetas. Kokybiškai skambančios grupės kompozicijos jau spėjo sulaukti ne tik gausios publikos palaikymo, bet ir reikšmingų įvertinimų.

Susikūrę 2008 m., The Dominoes, viena įdomiausių indie grupių Lietuvoje, jau dalyvavo tokiuose festivaliuose kaip „Tundra“ ir „Be2gether“, laimėjo konkursą „Blogiukai 2010“, kurio pagrindinis prizas buvo dalyvavimas „Euro Rock Seminar 2010“, bei gavo teisę į kelionę pasiimti taip pat konkurso laureatus – draugus iš grupės Spooky Campfire Stories. Gandas, ar tiesa, bet The Dominoes ir jų sėkmingas projektas su Spooky Campfire Stories įgauna pagreitį ir vienas grupės narių, Mindaugas, užsiminė, jog galbūt tai jų vienas paskutinių koncertų dviese. Šiaip ar taip, juos išgirsti - tikrai verta.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt