Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VGTU kviečia švęsti Gedimino dienas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ir šiemet tęsdami tradicijas Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų atstovybė organizuoja patį didžiausią renginį - Gedimino dienos’12. Viskas prasidės rugsėjo 19 dieną Saulėtekio al.11 prie VGTU centrinių rūmų. Atidarymo metu skambės muzika, bus įvairios pramogos, taip pat paradas, kurio metu gausi studentų minia važiuodami pro visą Vilniaus miestą su nestandartiniais, nematytais, naujais ir senais automobilių modeliais bei autobusais skanduos Gedimino dienos’12. Dar šio parado metu važiuos grojantis automobiliukas, šoks šokėjos ir visi dalyvaujantys gaus dovanų.

Ir šiemet tęsdami tradicijas Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų atstovybė organizuoja patį didžiausią renginį - Gedimino dienos’12. Viskas prasidės rugsėjo 19 dieną Saulėtekio al.11 prie VGTU centrinių rūmų. Atidarymo metu skambės muzika, bus įvairios pramogos, taip pat paradas, kurio metu gausi studentų minia važiuodami pro visą Vilniaus miestą su nestandartiniais, nematytais, naujais ir  senais automobilių modeliais bei autobusais skanduos Gedimino dienos’12. Dar šio parado metu važiuos grojantis automobiliukas, šoks šokėjos ir visi dalyvaujantys gaus dovanų.

Rugsėjo 20 diena taip pat pilna veiklos, smagių atrakcijų ir kupina staigmenų. Šią dieną jūsų laukia: VGTU Bazar’as, VGTU Spartakiada, VGTU Naktinis krepšinis, VGTU Kinas ir VGTU Pokerio varžybos. VGTU Bazar‘as tai šurmulio ir veiksmo pilnas ,,turgelis“, kuriame verda visas VGTU gyvenimas, jo tradicijos, o kiekvienas studentas ir dėstytojas gali surasti sau įdomios veiklos, kažką sukurti ar išmėginti savo jėgas. VGTU Bazar‘as nenustygstantis, čia pilna naujų pasirodymų ir konkursų, gali praleisti visą dieną ir vistiek visur nespėti sudalyvauti. Bazar‘e egzistuoja sava valiuta ,,Gedimino Litas“, surinkęs tam tikrą litų skaičių kiekvienas studentas ir dėstytojas juos gali išsikeisti į Gedimino dienų atributiką (nuo raktų pakabuko, atšvaito, pakvietimo į vakarinę dalį, remėjų prizų iki Gedimino dienų marškinėliai).

VGTU Spartakiada – tai neeilinės, penkių skirtingų sporto šakų ir užduočių varžybos: tinklinis, futbolas, rankų lenkimas, virvės traukimas ir Karo Akademijos specialioji iššūkio trasa. Komandos norėdamos laimėti pirmąją vietą ir puikius prizus, turės įveikti visas šias rungtis greičiau, geriau ir puikiau nei priešininkai.

Na ir trečioji - rugsėjo 21 diena, kuri stebins visus VGTU studentus pertraukų metu, nes po įtemptų paskaitų studentai ir svečiai galės pailsėti ir pasiklausyti skambant gyvai muzikai, kiekviename universiteto kampelyje.

Ir visų dėmesiui, vakare pats laukiamiausias Gedimino dienų’12 uždaromasis vakarėlis Vichy vandens pramogų parke su garsiausiais Lietuvos didžėjais, kaip Ignas, Radistai, Sisi (ZIP FM), Ele 7, Dj Vortek ir daugelis kitų. Tad čiupkit draugus, tėčius ir mamas, brolius ir seses ir visi prisidėkit kurdami puikią atmosferą šiame renginyje nuo pat pradžios iki galo. Iki pasimatymo Gedimino dienose’12 !

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt